Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Watch-er

Użytkownik
 • Content Count

  263
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Watch-er


 1. 9 minut temu, mario1971 napisał(-a):

  Samolot z awataru Twój? Jeśli tak, zawsze zdążysz 🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️. 🤣

   

  Zostaję. Przeszłość opozycyjna może się kiedyś przydać 😀


 2. Godzinę temu, norbie napisał(-a):

  13 lajków, w tym od warszawiaków.....

  Znak Polski Walczącej wykorzystany w idiotycznym, politycznym żarcie, z których (i głównie z nich) znany jest forumowicz Watch-er.

  "Brawa" dla lajkujących i dla moderatorów. Ci ostatni pomimo regulaminu nieustannie pozwalają na żarty polityczne.... żenua

   

  Ustawa z 11 czerwca 2014 r. o ochronie Znaku Polski Walczącej: 

  Art. 2 Otaczanie Znaku Polski Walczącej czcią i szacunkiem jest prawem i obowiązkiem każdego obywatela Rzeczypospolitej Polskiej. 

  Przeceniłeś moje umiejętności forumowiczu Norbie. Niestety nie jestem autorem tego rysunku, ale uważam, że bardzo trafnie odzwierciedla on zjawiska zachodzące w naszym kraju. 

  A "lajki" (myślę, że patriocie wypadałoby jednak użyć rodzimego "polubienia") potwierdziły, że to nie tylko moje zdanie. 


 3. 17 minut temu, Edmund Exley napisał(-a):

  Dziękuję organizatorom i uczestnikom za tę edycję. Dla mnie wyjątkową, bo właśnie odniosłem największy "sukces w karierze" - po raz drugi jestem na podium, ale pierwszy raz na drugim miejscu :) Na pomysł na zdjęcie wpadłem w Krakowie, ale trzy dni przed wyjazdem nad morze. Było to tuż przed upływem terminu nadsyłania zdjęć. Jak tylko rozpakowałem rzeczy po przyjeździe, wyciągnąłem od razu rodzinkę na plażę, bo była zaplanowana przeze mnie godzina (późne popołudnie) i słońce, którego w kolejnych dniach miało być bardzo mało (i tak było w istocie), a którego potrzebowałem do odpowiedniego oświetlenia piasku, współgrającego z kolorem zniszczonej tarczy. Pomysł nawiązywał oczywiście do malowniczych nadmorskich wraków, a tytuł zdjęcia był grą słów z "Flagship" - określeniem mocno zakorzenionym w zegarkowym świecie. No więc było tak - niedzielne popołudnie, na plaży sporo ludzi, a tu facet leży nad brzegiem i fotografuje (telefonem!) stary zegarek... Ale warto było :)

   

  Było dużo bardzo ciekawych zdjęć, co zresztą nie jest już niczym nadzwyczajnym. Ja zazwyczaj głosuję na jedno i po krótkim zastanowieniu wybrałem to, które zrobił @Enkil. Piękny zegarek, nieprzypadkowa nazwa, szlachetnie prosta kompozycja. Gdyby odrobinę więcej słońca padało na tarczę, to byłoby jeszcze lepiej, ale efekt moim zdaniem i tak świetny. Gratuluję zwycięzcy i wszystkim uczestnikom.

  Dla mnie Twoja fotka to creme de la creme tego konkursu. Szacun absolutny !


 4. W dniu 2.08.2021 o 09:33, Nocny duch napisał(-a):

  Cześć, od pewnego czasu już planowaliśmy wymianę naszego prostego kapsułkowego ekspresu na ekspres automatyczny. Liczyliśmy na to, że stary nam pomoże i się rozsypie ale jakoś mu nie idzie 😉

  Ale nie o tym chciałem. Przejrzałem sobie ten wątek i kilka razy wypowiadały się w nim osoby posiadające ekspresy marki Nivona. Czy moglibyście podzielić się wrażeniami z użytkowania - szczególnie po kilku latach. A do tego, jeśli możecie dać znać na ile samodzielne czyszczenie, odkamienianie tych ekspresów wchodzi w grę czy konieczne jest odstawianie ekspresu do jakiegoś punktu serwisowego. Będę wdzięczny za Wasze opinie i odpowiedzi. 

  Prosta, głupoto odporna maszyna. O kazdej wymaganej czynności powiadomi komunikat na wyświetlaczu. Poprowadzi przez proces czyszczenia i odkamieniania (stosowne środki dostępne bez problemu). Blok zaparzający wyciągasz w pięć sekund, płuczesz pod wodą i po wyschnięciu montujesz w kolejne pięć. Jestem BARDZO zadowolony.

   

   

   

   

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.