Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

andrzejrg

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. W wolnym czasie napiszę. Tutaj chciałem jedynie wytłumaczyć, dlaczego szukam innego zegarmistrza.
  2. Dziękuję. Usługa była reklamowana około pięciokrotnie, podejrzewam że mogłaby i być reklamowana trzydziestokrotnie a i tak nic by to prawdopodobnie nie zmieniło. Poza tym zegarek po tych naprawach i reklamacjach jest porysowany dużo bardziej niż był - zwłaszcza oba szkiełka, które przed serwisem były w nieskazitelnym stanie. No ale nic dziwnego skoro zegarmistrz kładzie zegarek szkłem do dołu na jakichś zaśmieconych powierzchniach, wymachuje nim, trzymając go w ręce podczas gestykulacji. Naprawdę wolę zapłacić drugi raz za porządny, fachowy serwis, niż się użerać - po prostu szkoda mojego zegarka i czasu (tym bardziej, że mam tam bardzo daleko).
  3. Witam wszystkich czy ktoś może polecić zegarmistrza w Warszawie, który dobrze naprawia mechanizmy Seiko? Najlepiej gdyby mógł wypowiedzieć się ktoś kto miał sam dobre doświadczenie z naprawą zegarka w/w firmy. Mam do zrobienia 6r15 po przeglądzie u jednego z (niestety polecanych tu) zegarmistrzów, który chodzi o wiele gorzej niż przed przeglądem (a nawet czasami zatrzymuje się). Z góry dziękuję za odpowiedzi.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.