Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"TomcioPaluch"

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. To nie jest osoba prywatna gdyż wystawił mi paragon, jak na załączonym zdjęciu... Do tego transakcja odbywała się poprzez osobisty odbiór, tylko że w aucie co uruchomiło moje podejrzenia i włączyłem nagrywanie w moim telefonie, więc rozmowa jest w pełni nagrana, gdzie padają z mojej strony jasne pytania i odpowiedzi tegoż Pana... Może i popełniłem błąd w licytacji po kilku drinkach w weekendowy wieczór, ale później działałem już z premedytacją Napisałem stosownego maila za pośrednictwem allegro, ma czas na odpowiedź do poniedziałku włącznie, godz. 12:58 Później do dyskusji wchodzi również allegro i ruszają następujące procedury. Poinformuję o przebiegu sprawy Pozdrawiam
 2. Chylę czoła Panowie, ponieważ zalicytowałem to przypadkowo i co gorsza po kilku głębszych i ocknąłem się jak przeczytałem rzetelnie opis, plus zacząłem poszukiwania podobnych modeli poprzez internet, niestety skutek marny bo jak mnie uświadomiliście, to twórczość własna więc nic w podobie tegoż modelu nie ma... Zegarek przeze mnie nie był noszony, nie używany, więc ładnie spakuję w to samo pudełko i odsyłam, rozpoczynając proceder zwrotu za pośrednictwem allegro na podstawie wprowadzenia mnie w błąd, ponieważ sprzedawca podczas rozmowy stwierdził że to oryginał z lat 20/30 minionego wieku... Coś mi zaczęło śmierdzieć i na szczęście trafiłem tutaj Jeszcze raz dziękuję wszystkim i niebawem mam nadzieję z Waszą pomocą kupię coś godnego uwagi i noszenia na ręku Pozdrawiam Serdecznie. Tomasz R.
 3. Witam Panowie. Zakładam nowy temat ponieważ przypadkiem, trochę przez własną nieuwagę zalicytowałem pewien zegarek poprzez allegro i co śmieszniejsze wygrałem licytację... No cóż, zdarza się i tak Moja prośba jak i również pytanie jest następująca, mianowicie... Czy jesteście w stanie po zdjęciach z danej aukcji określić czy zegarek, zegarki wystawiane przez allegrowicza "zegarki17" są oryginalne lub może ktoś kupował już jakiś zegarek od tego Pana ? Oto wystawiane przez niego przedmioty : https://allegro.pl/uzytkownik/zegarki17?order=m&bmatch=baseline-cl-n-uni-1-2-1123 A poniżej zegarek który zakupiłem poprzez przypadkowo zalicytowaną i zarazem wygraną aukcję : https://allegro.pl/oferta/gigantyczna-meska-stalowa-omega-15-jewels-unikat-7827325635?snapshot=MjAxOS0wMi0xN1QxOTozMDowMFo7YnV5ZXI7YTg4ZWQ5ODk1ZjJhY2JkYjVkMjRjZTllYjZmMjBlZWQzYzlhYmU5MzZjZWExNGE3NjlkMjQwNDQyNjk0Y2JjNQ%3D%3D Bynajmniej nie chodzi mi tutaj o wycenę, czy przepłaciłem, czy też nie Zegarek jest bardzo ładny w moim mniemaniu, dobrze leży na ręce, wygląda bardzo solidnie i jest zadbany... Sprzedawca zapewnił mnie podczas rozmowy iż zegarek jest oryginalny, opowiadając mi o mechanizmie jak i przebiegu jego konserwacji... Pytanie tylko czy jest oryginalny ? Jeżeli ktoś potrzebuje zerknąć na niego osobiście a jest z woj. Śląskiego, mogę dojechać i zapłacić za potwierdzenie oryginalności przedmiotu Mam nadzieję iż otrzymam tutaj satysfakcjonującą mnie odpowiedź na moje pytanie i jednocześnie pomoc w rozwiązaniu mych wątpliwości... Pozdrawiam Serdecznie. Tomasz R.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.