Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

destroy.system

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Witam. Uwagę przykuł Orient Mako II (niebieski z częściową czerwoną otoczką) i zastanawiam się jeszcze nad niebieskim Ray'em. Jak wpasowują się te zegarki do waszej stylizacji ? Dobre na imprezę i innego typu okoliczności ? Kwestia gustu ? Przyciąga kobiece oko ? Pozdrawiam !
  2. Cześć ! Ostatnio borykam się z problemem związanym z zakupem zegarka, a mianowicie jest tu kilka niewiadomych. Oczywiście padło na dość popularnego divera, tj. w tytule. Rozważam opcję zakupu nowego przez internet (Allegro), bądź od osoby prywatnej (używany), a wszelkie czynności w przypadku zakupu odbędą się wirtualnie. Generalnie opłaca się szukać używki i zaoszczędzić jakieś grosze ? Boję się głównie o stan techniczny i autentyczność w tym wypadku. Ktoś z was poleca jakieś zaufane źródła, a może sam ma coś do zaoferowania ? Jeszcze zastanawiam się co mają rozmiary np. XL, Big Mako do danego modelu, na co zwrócić uwagę ? Dzięki i pozdrawiam !
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.