Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

paul.wolski

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Dzięki wielkie za odpowiedz. Rozumiem że mówisz konkretnie o moim zegarku nt. ponownego chromowania koperty? Serwis który ja robiłem odbywał się głównie w "środku" plus poczyścił delikatnie tarcze. Wydaje mi się że nie chromował ale pewności nie mam.
  2. Witam. Posiadam zegarek Atlantic Worldmaster. W moich rękach jest od roku około 2000. Serwis zegarmistrzowski zrobiłem w 2014. Praktycznie 19 lat leży w mojej szufladzie Pamiętam że przy serwisie zegarmistrz mówił mi że pierwsza parafka mistrza była tam w 1984r, więc zegarek pewnie z lat 70? Może ktoś pomoże mi w identyfikacji dokładniejszej? Trochę poszperałem w internecie, i z tego co widzę ludzie sprzedają podobne z wyglądu zegarki, bo tak jak mówię, nie znam dokładnego modelu od 500 do 1500zł. Zegarek oczywiście działa, wymienić trzeba szkiełko ponieważ jest zarysowane. Pasek skórzany wymieniony na nowy. Ostatni miesiąc noszę go do koszuli, garnituru itd, ale z racji zawodu przydałby mi się zegarek bardziej uniwersalny na bransolecie który mogę założyć chociażby do t-shirta. Ten jest po prostu za elegancki. Warto kupić drugi zegarek na bransolecie a ten zachować? czy jest on wart kilkaset złotych i przyszłościowo jego wartość nie wzrośnie? Dzięki z góry za każdą opinię.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.