Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

darkmiki

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Dzięki wielkie za zainteresowanie, kupiłem w końcu Adriatica Moonphase for her, bardzo się żonie spodobał:D
 2. Najlepiej, żeby był złoty i do noszenia średnio-formalnie na codzień (jest prawniczką, więc do pracy w dresie nie pójdzie:P). Kolor najlepiej złoty, ze złotą bransoletą, choć skórzany pasek też nie będzie zły. Obejdzie się też bez faz księżyca, chociaż ich obecność to niewątpliwie zaleta:) Oprócz tego szkiełko szafirowe. Noi fajnie jakby był datownik:) @ZENO, dzięki, ale te Casio to szczerze mówiąc nie w jej guście. Udało mi się znaleźć filmik z Adriaticą MOONPHASE FOR HER i wydaje mi się trochę za duży (34mm). Moim zdaniem największa wielkość koperty to 30mm. MAcie jakieś propozycje dla takich wymagań?
 3. Dziękuję wszystkim za takie zainteresowanie tematem:) Bardzo spodobał mi się ADRIATICA MOONPHASE FOR HER. Troszkę przekracza budżet, ale jest znośnie. Dalibyście radę zaproponować coś jeszcze w tym wzornictwie i w tym budżecie?
 4. Cześć, Szukam zegarka dla żony na prezent. Budżet to około 600zł. W tych pieniądzach znalazłęm na przykład Orient FUA07004W0 ( https://www.laikrodziai.lt/en/watches/orient-fua07004w0.11832?filters=ciferblatas.White-v37%2Cciferblatas.Arrow-showing-second-in-dial-above-6-o-clock-v136%2CORIENT-m23 ) i szczerze mówiąc myślę, że trafię nim w gust małżonki. Czy pod względem technicznym jest wg was w porządku? JA od razu mówię, że pod względem zegarków jestem totalnym laikiem;) Może macie jakieś inne propozycje?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.