Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

FranzMaurer

Użytkownik
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Początkujący

Recent Profile Visitors

48 profile views
 1. Ok czyli wszystko wyjaśnione, no ja jestem taki perfekcjonista i przez to się nad tym zastanawiałem dziękuję za informacje
 2. Witam serdecznie, chciałbym się zapytać Was czy jest to normalne, że czas na telefonie albo komputerze jest o pół sekundy albo sekundę szybszy niż na zegarku ? Na stronie https://time.is/pl/ sekundy się zgadzają jest tak samo jak na zegarku lecz już na tej stronie na przykład czas jest o sekundę spóźniony https://zegar-atomowy.pl/. https://www.zegary.rzeszow.pl/Zegar-atomowy-cabout-pol-289.html Na tej stronie też się wszystko zgadza. Teraz pytanie, który czas jest dokładniejszy i dlaczego jest taka różnica ? Niby różnica minimalna no ale dziwne trochę nie ? Możliwe jest to, że telefon bądź komputer aktualizuje czas internetowo, a zegarek radiowo i przez to jest taka różnica ?
 3. Witam, posiada ktoś pełną instrukcję w języku polskim do GW-M5610, moduł 3159 ?. Pozdrawiam
 4. Super ! Dziękuję bardzo za kolejne potwierdzenie tej informacji. Teraz już jestem spokojny. Pozdrawiam wszystkich użytkowników G-Shockow no i całego forum Ostatnie dwa pytania, zegarek przyszedł ze stanem baterii na M i ustawiona strefa czasowa na Berlin normalka prawda ?. Kolejne pytanie brzmi czy można zegarek przeładować ? jest teraz wystawiony na działanie promieni słonecznych, nie nagrzewa się i wskoczylo H.
 5. Dziękuję Dokładnie tak jak mówisz podoba mi się, że wzorowany jest na pierwszych g-shockach z lat 80/90 i ma bardzo przydatne funkcje. Co do daty produkcji to masz również rację i jestem takiego samego zdania. Co do daty premiery to widziałem na jednej stronie 2011, a na drugiej 2012, poza tym Matej pewnie go znacie pisał, że zegarek na rynek został wprowadzony w 2012 roku.
 6. W sumie, patrzyłem kiedy ostatnio łączył się z zegarem atomowym było to w maju czyli się zgadza z tym co podaje numer seryjny no i spóźniał się kilkadziesiąt sekund, a pewnie po 10 latach to by się spóźniał z 10 min co nie ? Więc na pewno jest to 2021 rok.
 7. Witam serdecznie, przychodzę z zapytaniem dzisiaj przyszedł mi model GW-M5610 z którego jestem bardzo zadowolony, piękny zegarek. Lecz pytanie moje brzmi czy możliwe, żeby przysłali mi zegarek z 2011 roku ? na dekielku ostatnia literka to A. I tak sobie myślę czy to 2011 czy 2021 ?. W sumie kto by trzymał 10 lat na magazynie taki zegarek co nie ? Prosiłbym żebyście rozwiali moje wątpliwości. Pozdrawiam
 8. Też mi się tak wydaje, dzięki za info z tym działem dla G-Shock
 9. Dziękuję ślicznie, jestem i będę zadowolony na pewno [emoji16] a powiedz mi na dekielku mam ostatnia literkę A to znaczy, że mam 2011 rok czy 2021 ? W sumie wydaje mi się, że 2021 bo przecież 10 lat w magazynie by nie leżał co nie ?
 10. Proszę bardzo zdjęcie Rysiu jeszcze raz dzięki za polecenie tego zegarka
 11. Zegarek doszedł jest pięknie tylko zastanawia mnie rok produkcji zegarka mam numer seryjny, a na nim literkę A, to oznacza, że zegarek jest z 2011 roku czy 2021 ?
 12. Oki, to ja zamawiam zegareczek może w piątek go dostanę oby, bo jakbym miał czekać weekend to bym nie wytrzymal . Clusca dziękuję Tobie bardzo serdecznie za pomoc jak coś to się odezwę jeszcze
 13. O to dobrze mam prośbę mógłbyś ocenić te dwa opisy ? Wynika z tego, że są to wersję bez U https://kaktus24.pl/product-pol-13191-Zegarek-meski-Casio-G-SHOCK-GW-M5610-1E.html https://www.crazytime.pl/product-pol-4173-Zegarek-meski-CASIO-G-SHOCK-GW-M5610-1.html I jeszcze jedna rzecz na crazytime pisze tak "DO ZEGARKA DOŁĄCZONE JEST ORYGINALNE PUDEŁKO" A na kaktus24 pisze tak "Komplet zakupu składa się z zegarku w markowym opakowaniu, instrukcji obsługi, karty gwarancyjnej na 3 lata oraz paragonu lub faktury VAT. Ponadto, istnieje możliwość rozszerzenia gwarancji dla każdego zegarka o dodatkowe 3 lata!" Jak rozumować opis z crazytime ? Dołączone jest oryginalne pudełko ? To powinno być napisane tak jak na kaktus24 komplet zakupu składa się z markowego opakowania itd. Słuszne są moje uwagi czy nie ma to znaczenia ? Dodatkowo na crazytime pisze, że jest to oświetlenie dioda LED, a przecież to działa na podstawie iluminacji ? Na kaktusie nic nie ma o podświetleniu. Jeszcze jedno pytanie gdy kupię ten zegarek to zwracać uwagę na datę produkcji ? słyszałem, że w kwestii paneli solarnych i akumulatora jest to ważne bo możliwe, że zegarek przeleżał dosyć długo na magazynie i będzie rozładowany.
 14. O dzięki za info, mam ofertę z crazytime za 433zl, a z kaktus24 za 452zl. Może być taniej w piątek ? Poza tym. Na stronie crazytime oznaczenie jest takie "Gw-M5610-1" a na kaktus24 "Gw-M5610-1E". I teraz tak dlaczego w pierwszym przypadku nie podali kraju przeznaczenia ? To znaczy, że mogę dostać zegarek na rynek amerykański, europejski bądź azjatycki taka ruletka ?. Za to w drugim przypadku jest tylko litera E, a powinna być ER czyli Europa zgadza się ?. I teraz się zastanawiam z której strony zamówić zegarek i jak to jest z tymi oznaczeniami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.