Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

madrock

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

104 profile views
 1. To jeszcze tylko dopytam jak mógłbym sprawdzić sygnowania tarcz. Wrzuciłem teraz zdjęcia posegregowane i w kolejności. Czy wie Pan może gdzie mógłbym taką wartość wycenić?
 2. Jak mógłbym to sprawdzić? Te sygnowania? Czy Zegarek wart jest naprawy? Czy da się określić ich orientacyjną wartość? Dziękuję za poprzednią informację
 3. Szanowni Koledzy, Prosiłbym w miarę możliwości o pomoc w stwierdzeniu oryginalności kieszonkowych zegarków ( udało mi się kupić je za grosze, dosłownie) Dwa rzekome IWC i zegarek oznaczony jako Tavannes Watch Co. Czy ktoś może mi coś więcej powiedzieć o Tavannes? Czy opłaca się je naprawiać i czyścić - chodzi o jedno IWC i Tavannes, drugi IWC sprawny i pięknie chodzi. Czy ktoś ewentualnie może mi podsunąć dobrego zegarmistrza? Serdecznie dziękuję z góry za pomoc.
 4. madrock

  Witam

  Witam serdecznie, Od niedawna rozpocząłem kolekcjonowanie zegarków. Co raz bardziej również interesuje mnie ich działanie i budowa. Liczę że to forum pogłębi moją wiedzę i będę dużo lepiej orientować się w tych zagadnieniach Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.