Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Grigoris1

Użytkownik
 • Content Count

  1,761
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

240 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

811 profile views
 1. Mogę tylko potwierdzić, że nie ma od wiele wspólnego z GFJ/Billodes... oprócz miasta produkcji.
 2. Niby podobne a jaka różnica...
 3. Nie jestem miłośnikiem numerologii... ale to wyjątkowość tego egzemplarza zwiększa znacznie
 4. Nie jest to złą wiadomość, utrzymano tu wysoką jakość.
 5. Bardzo ładny, już powojenny, wygląda na lata 50.
 6. No i udało się znów pobić rekord ubiegłoroczny Bardzo się cieszę, a do tego zwycięzcy okazali się niezwykłymi ludźmi i mam z tego całą masę satysfakcji, takiej własnej. Piotrze, widziałem, że u Ciebie też poszło nieźle (choć nie wiem jakie miałeś oczekiwania)
 7. Nie znam się na zegarkach naręcznych i współczesnych wzorach. Nie znam się, więc się wypowiem. Awiator jest fajny ale podobnych projektów widziałem sporo. Takiego wzoru nie spotkałem jednak jeszcze. ... i mimo braku planów zakupowych pod koniec roku, ten projekt nie zostawił mi wyboru. ... i jeszcze decyzja Marcina, żeby nie wyrzucać go znów do szuflady... ... i absolutnie zgadzam się, że żywy z nim kontakt sprawia sporą frajdę
 8. Ch. Oudin Paris - zacny paryski zegarmistrz/jubiler, sygnował najlepsze marki. Tutaj jest jednak tylko jego mechanizm, a koperta i tarcza są dopasowane.
 9. Moje aukcje mają już odsłonę już bodajże 8 lub 9 i tym razem z Gośćmi, którzy okazali się miłośnikami zegarków. Także kończą się tym razem w dniu Wielkiego Finału czyli 29 stycznia 2023 r., po 18.00... Zapraszam! Zegarek kultowego Erica z filmem RadioWizji Mumio https://allegro.pl/oferta/zegarek-kultowego-erica-z-filmem-radiowizji-mumio-13157374957 Dariusz Basiński z Mumio, jako miłośnik starych zegarków (posiada bardzo ładnego naręcznego Revue), nagrał specjalnie improwizowaną opowieść o filmach Erica Fernihough (film w jednym egzemplarzu, z udziałem mojego zegarka) i dołączy do tego osobistą dedykację dla zwycięzcy, a ja dodam rekwizyt filmowy w postaci rzeczonego zegarka (bardzo ładny Unia z lat 20 z miedzianą tarczą). Zaczarowany zegarek…T. Woźniak, E. Salwin... https://allegro.pl/oferta/zaczarowany-zegarek-t-wozniak-e-salwin-13151574295 Tutaj jest propozycja zestawu z okolic I wojny światowej, z zegarkiem kieszonkowym w etui, fajka, medalikiem i orderem wojennym... a to we współpracy z p. Tadeuszem Woźniakiem (...zegarmistrz światła purpurowy...), który dołączył swój unikatowy i wyprzedany już dawno LP z osobista dedykacją oraz z p. Ewa Salwin, młodą zdolną pisarką, która specjalnie napisała opowiadanie (zwycięzca dostanie je na własność z wszelkimi prawami) o tymże zestawie historycznych przedmiotów (opowiadanie zostanie także opatrzone osobista dedykacją autorki).
 10. Piotrze, Masz gest i zacięcie dobroczynne - ja już zalicytowałem i wygrywam ... piękny zestaw i bardzo ciekawa historia spełniania marzeń w kontekście Moje aukcje mają już odsłonę już bodajże 8 lub 9 i tym razem z Gośćmi, którzy okazali się miłośnikami zegarków. Także kończą się tym razem w dniu Wielkiego Finału czyli 29 stycznia 2023 r., po 18.00... Zapraszam! Zegarek kultowego Erica z filmem RadioWizji Mumio https://allegro.pl/oferta/zegarek-kultowego-erica-z-filmem-radiowizji-mumio-13157374957 Dariusz Basiński z Mumio, jako miłośnik starych zegarków (posiada bardzo ładnego naręcznego Revue), nagrał specjalnie improwizowaną opowieść o filmach Erica Fernihough (film w jednym egzemplarzu, z udziałem mojego zegarka) i dołączy do tego osobistą dedykację dla zwycięzcy, a ja dodam rekwizyt filmowy w postaci rzeczonego zegarka (bardzo ładny Unia z lat 20 z miedzianą tarczą). Zaczarowany zegarek…T. Woźniak, E. Salwin... https://allegro.pl/oferta/zaczarowany-zegarek-t-wozniak-e-salwin-13151574295 Tutaj jest propozycja zestawu z okolic I wojny światowej, z zegarkiem kieszonkowym w etui, fajka, medalikiem i orderem wojennym... a to we współpracy z p. Tadeuszem Woźniakiem (...zegarmistrz światła purpurowy...), który dołączył swój unikatowy i wyprzedany już dawno LP z osobista dedykacją oraz z p. Ewa Salwin, młodą zdolną pisarką, która specjalnie napisała opowiadanie (zwycięzca dostanie je na własność z wszelkimi prawami) o tymże zestawie historycznych przedmiotów (opowiadanie zostanie także opatrzone osobista dedykacją autorki).
 11. Takie oto sztuki ruszają na licytacje... i w takim towarzystwie
 12. Wychodzi na to, że rocznicowy powinien mieć po trochę z każdego kultowego modelu... a że jest ich sporo, to wyzwanie w projektowaniu mamy na najwyższym poziomie niemożliwości
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.