Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Grigoris1

Użytkownik
 • Content Count

  1,473
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

66 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

410 profile views
 1. Dzięki za próbę, ale zgadza się tylko literka T. Tutaj wygląda na T i L...
 2. Tym razem mam pytanie związane z tajemniczą sygnaturą spod tarczy:
 3. Bardziej ostro i z paskiem:
 4. Zaiste jest to "i" i kula ziemska w logo niezbyt pasuje do standardu państwowego, no chyba, że w kategorii rewolucji światowej... Zagadka jest więc trudniejsza - dzięki jednak za próby
 5. Sama idea zrobienia takiego motywu dla własnych potrzeb jest wielce szczytna (gorzej z tymi, którzy wykonują je dla podwyższenia ceny sprzedaży). Trudno tutaj oceniać wiek tego dzieła - obawiam się, że dość współcześnie nam... Na czym zostało wykonane? To metal pokryty farbą? Jaka to farba?
 6. Ha! Kupując go też szedłem tym tropem, ale to cylinderek raczej sprzed rewolucji i pierwsza litera to jednak "i". Cylinderek ma punce szwajcarskie z pardwą i jest marki Rhein (marka Phenixa z Porrentruy).
 7. Koledzy! Niechcący kupiłem kolejnego cylinderka... chcąc odkryć jego historię. Otóż na deklu tegoż srebrnego zegarka znajduje się emaliowany znak, umieszczony tutaj przez producenta koperty - nie jest to przyklejone "coś". Dziwi mnie to trochę, bo sama koperta jest dość zwykła, a symbol tajemniczej "organizacji" wykonany jest z pietyzmem. Skrót "I.O.C.T." Co to za znak?
 8. "Przywieszka" bo pełniła rolę wieszaka
 9. Czas na Sony Ericssona do kompletu
 10. Ciekawe czy producent tego kartonowego pudełka przewidział jego późniejsze przeznaczenie? Zdjęcie nad wyraz ciekawe
 11. Może warto przypomnieć o tej liście, zwłaszcza po ujawnieniu postępów w realizacji, no i objawieniu Retrosporta Zgodnie z prośbą nic samemu nie przeklejam Cieszę się jednak bardzo, że doszliśmy już do tego punktu realizacji
 12. Ależ ciekawy wątek się narodził: Zegarki kieszonkowe z przeszłości, które Chińczycy powinni "reaktywować"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.