Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Grigoris1

Użytkownik
 • Content Count

  1,630
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

133 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

585 profile views
 1. Fajne, zwłaszcza ten drugi. No i to oznaczenie limitacji na angliku też dość rzadkie.
 2. Zdjęcia mechanizmu mogą pomóc...
 3. Zegarek jest bardzo ciekawy i też chciałbym wiedzieć czy ma związek z wojskiem - na deklu nie ma żadnych oznaczeń. Być mógł ale czy by? W środku z tego co pamiętam jest Lemania?
 4. Przy okazji coś zupełnie nietypowego - zestaw do prezentacji przez przedstawiciela handlowego - piękny i nieużywany Revue 81 w środku To jeden z najładniejszych werków z lat 50. - tutaj w wersji na 19 kamieniach.
 5. Kotwica pięknie polerowana, charakterystyczna dla zegarków wyższej klasy - niestety większości z nich. Wg mnie to LeCoultre (nawet jeśli nic pod tarczą nie znajdziesz) .
 6. Koledzy - ratujcie! Mam ich cały stos, ale nie tak niskie... 0,9mm Gdyby ktoś miał - odkupię lub dam coś w zamian. Dzięki.
 7. Marki ustalić się nie da - to bezmarkowiec w złocie.
 8. Pawle, sam wiesz przecież, że to nie byle co Kiedyś pokazywałem taki sam - szkoda, że tej klasy werki są dziś niedoceniane, bo nie mają literek PP czy VC, a są podobnej klasy. Tak przy okazji - ratujcie! potrzebuję sprężyny do ultra cienkiego kieszonkowca, wysokość sprężyny 0.9mm...
 9. Tym razem potrzebuję wsparcia co do takiego oto oznaczenia linii kolejowych na moim zegarku kieszonkowym (wybite na deklu wraz z numerem): Wygląda europejsko... Z którego kraju może pochodzić?
 10. Mam nikłe wrażenie, że to niszowy projekt w tym zagłębiu zegarkowym - tym ciekawszy, prawda?
 11. Piękny Perseusz - koleje włoskie SF, a werk Corteberta
 12. Raczej bardziej jeden pies niż jeden lew Choć wolałbym garść informacji o samej firmie niż jakiej rasy jest pies...
 13. Ładnie się zachował, więc pokazuję.
 14. OK, ale co oznacza to w połączeniu z psem? Nigdzie nie spotkałem takiego oznaczenia - Pies S.A. wciąż pozostaje zagadką...
 15. Panoplie to zaiste są Zegarek kupiłem jako ciekawostkę wiekową - wiem, że zmieści się w I połowie XIX wieku, ale czy panopliami zahaczy o epokę napoleońską?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.