Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

geckon

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About geckon

 • Birthday 05/15/1987

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  opolskie

Recent Profile Visitors

128 profile views
 1. Jak w temacie - poszukuję pilota do 250 zł. Mile widziana tarcza B-Uhr. Może być bez paska. Oferty proszę przesyłać poprzez wiadomość prywatną.
 2. Za takie rady podziękuję. Pytanie do osób, które używają i mają jakieś zdanie.
 3. Na wstępie zaznaczyłem, że ma być używany, to po pierwsze. Po drugie, też już wspomniałem, że G-Shock z Blueetoth nie spełnia wymogów, bo nie ma nim powiadomień (z kilkoma wyjątkami, o których mowa wyżej). Solar to tu nie ma już całkiem nic do rzeczy. A czy źle wybrałem forum - może tak, może nie.
 4. Fakt, zapomniałem o tym modelu. Sęk w tym, że aplikacja dla niego już nie widnieje w sklepie. Można pobrać apk i spróbować czy działa. Tylko znajdź GB-5600...😉
 5. Tak, z tym że GBD-100 jest najtańszy i już nie mieści się w budżecie, a GBX-100 pomijając cenę ma bezel, który rysy zbiera od patrzenia. Chcę mieć 2 w 1. 😉
 6. Cześć. Za jakiś czas będę szukał używanego zegarka, który odporny będzie na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Musi mieć też opcję połączenia z telefonem, w celu otrzymywania powiadomień. I tu pojawił się pewien problem, gdyż praktycznie skreślić można G-Shocka i Timexa. Pozostaje Garmin. Czy ktoś może się wypowiedzieć o wytrzymałości Fenixów 2 i 3 oraz o ich współpracy ze smartfonami? Budżet do ok. 400 zł.
 7. Cześć. Posiadam G-Shocka GBD-800 w którym docelowo chciałbym zmienić pasek i bezel. I tu naszła mnie myśl, by wrzucić bransoletę, która leży po DW-5600 i zbiera kurz. Czy są jakieś adaptery, które dają możliwość zamontowania innego paska/bransolety? Wiem, że JayAndKays robili takie adaptery, ale nie spotkałem do GBD-800. Dzięki za odpowiedzi.
 8. geckon

  Witam

  Dzień dobry wszystkim :-) Jestem na forum, gdyż poszukuję zegarka Casio G-SHOCK z serii 5600. Pozdrawiam. :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.