Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

marekvegas

Użytkownik
 • Content Count

  877
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

marekvegas last won the day on December 22 2019

marekvegas had the most liked content!

Community Reputation

1,046 Guru zegarmistrzostwa

1 Follower

About marekvegas

 • Birthday 08/18/1975

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

882 profile views
 1. Ten zegarek to taka podmarka firmy Aviator. F-series były sprzedawane na lotniskach. Jak można było latać to tam je widziałem. Jakościowo za 200 zł ok, choć ta tarcza wydaje się być mało czytelna.
 2. Jakbyś miał pisać po chińsku też byś się pomylił 😂
 3. Lsdny Ładny poganin. Jakie ma wymiary? Wygląda na grubaska.
 4. Dziękuję za podpowiedź. Porozglądam się na Ali, może coś wybiorę.
 5. Ok. Jeżeli według ciebie ten Corgeut nie wygląda na homara Speedmastera, to jestem jeszcze bardziej zadowolony z zakupu.
 6. Pierwszy nie wygląda na Atlantica. Nigdy takiego nie widziałem i nic w nim nie pasuje. Drugi też bym odpuścił. Tarcza po renowacji, dekiel nie oryginał.
 7. Jak dałeś za niego 100 to odpuść. Kupiłeś używany, jeżeli ci to nie przeszkadza to poszukaj znów używki w dobrym stanie na OLX. Jest takich różnych chrono od groma.
 8. 1. Wskazówka nieoryginalna 2. Koronki oryginalnej w dobrym stanie raczej nie dokupisz 3. Czarnych tarcz tego modelu nie było.
 9. Święte słowa drogi kolego. Ludzie niepotrzebnie boją się wysyłki OLX. Nie każdy się da zrobić metodą na wnuczka 😂
 10. Przyszedł Corgeut. Na plus wykonanie i rozmiar. Wypukłe szkiełko dodaje klimatu vintage a to mi bardzo pasuje. Porównując do mojej byłej Bulovy Moonwatch będzie idealnie pasowała do nadgarstka. Trzeba skrócić tylko bransę.
 11. Kogoś poniosło. Sekundnik z czapy.
 12. Czyli te darmowe przesyłki mają numer poczty polskiej? Nie leżą w Polsce w jakiejś przepakowni? Mój zegarek idzie Aliexpress Cainiao.
 13. Zamówiony Corgeut. Ile idzie darmowa wysyłka z Ali?
 14. Trzeba też zwrócić uwagę na to od kiedy konto jest na OLX. W tym przypadku użytkownik od marca 2021 plus okazyjna cena równa się czerwona lampka. Wtedy dla pewności staram się umówić na odbiór osobisty i w 100% przypadków jest to niemożliwe. Ten koleś miał wcześniej wystawionego Seiko Blue Moona.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.