Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Don_Bubu

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    1
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Witam, pierwszy post i od razu liczę na Waszą pomoc. Czy ktoś wie gdzie dorwać pasek skórzany do tegoż zegarka? Kupiłem sobie Bulovę 96A135 oraz 96C132. Tę drugą przechwyciła narzeczona. Na próbę założyłem jej skórkę z mojego OH i moje spodnie już do nie wróciły. Zegarek i pasek przepadły. Stad teraz szukam drugich porteczek dla mojej Bulovy 96A135. Jeżeli pasek by był niedostępny, to może jakieś namiary na motylka z logo Bulovy. Pasek zrobię sobie u kolegi spersonalizowany. Proszę o wyrozumiałość mój pierwszy post, wytłumaczcie nie bijcie.
  2. Witam serdecznie, zgodnie z zasadami panującymi na tym forum. Znam Was od dłuższego czasu, czytam i korzystam z waszych rad, opinii oraz recenzji. Sam posiadam zegarki: Bulova 96A135 na Miyota 1726; Seiko SKX007 na 7s26 (ściągany z USA 100% japoniec) oraz Poliota UFO caliber 2527H najcenniejszy bo nosił go dziadek, nosił go ojciec, a teraz ja; po małym liftingu, chromowaniu i serwisie. Jako że ostatnio była dobra okazja zamówiłem sobie Bulovę 96C132 również na Miyocie (danych o mechanizmie szukam nadal), ale przechwyciła go narzeczona bo się jej spodobał... Do tego posiadam Casio EFR-507SP-1AVEF (mój pierwszy poważny zegarek za własne hajsy z wakacyjnej roboty), do tego Fossil CH2565 (od narzeczonej) i na koniec Fossil ES3255 należący do mojej kobiety (dostała ode mnie). Liczę na uzyskanie dodatkowych pokładów wiedzy, uzyskaniu obopólnej współpracy i grupowej wymiany informacji. Niech moc będzie z wami.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.