Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

blachnio1902

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by blachnio1902

 1. Ja bym polecił Edifice, bo japończyki według mnie są bezkonkurencyjne. Tu masz kilka propozycji, są solarne, ze szkłem szafirowym, stylistyka w sumie też podobna. https://zegarownia.pl/zegarek-meski-edifice-retrograde-chrono-sapphire-solar-efs-s530d-1avuef https://zegarownia.pl/zegarek-meski-edifice-solar-efs-s510l-1avuef https://zegarownia.pl/zegarek-meski-edifice-chronograph-solar-efs-s510d-7avuef
 2. Witam Wszystkich Miłośników Szukam trochę informacji na temat Meccaniche Veneziane Redentore 4.0 Automatic. Chodzi mi dokładnie o mechanizm, jaki jest margines błędu, czy wskazówki trafiają w indeksy - przyznam, że na poważnie zastanawiam się nad jego zakupem, ale potrzebuje opinii. Zastanawia mnie też komfort noszenia, bo koperty wcale nie są duże (40 mm), ale czy np. nie okażą się za małe na męski nadgarstek? Przyzwyczaiłem się do kopert 44-48 mm.
 3. U mnie wpadło nowe Suunto Ambasador. Tym razem zegarek typowo sportowy i chociaż jestem fanem klasycznych, szwajcarskich modeli to przyznam, że siedzę w tym już trzeci dzień i ciągle zaskakuje.
 4. Dzięki wszystkim za pomoc!! Chociaż automaty, jak mówicie są piękne, to zaczynam dostrzegać wady. Chyba zdecyduje się na kwarc, jeszcze raz dziękuję.
 5. Poszukiwałem wsparcia na fb ale trafiłem tutaj, więc liczę na fachową pomoc od prawdziwych zapaleńców. Otóż, chodzi mi o firmę Balticus - przyznam, że bardzo wpadły mi w oko te zegarki, zwłaszcza, że są produkowane na rodzimych terenach. Tu dwie moje propozycje: https://zegarownia.pl/zegarek-meski-balticus-czarny-pyl-automatic-cp-a-bd https://zegarownia.pl/zegarek-meski-balticus-gwiezdny-pyl-gp-bd Różnica cenowa między nimi to 5 stów, ale w jednym szwajcarski mechanizm w drugim japoński. Jeżeli mam wydać około 2000 złotych, to wybrać automata Miyota 8215, czy postawić na kwarc Ronda 1015? Jak to się ma do precyzji chodu ? Ważne też jest dla mnie to, czy któryś z nich ma tendencję do psucia się lub czy zdarzają się jakichkolwiek wady fabryczne? Kwestie kolorystyczne nie są ważne, oba zegarki mi się podobają. Mam jeszcze pytanie poboczne, czy zegarownia to dobry pomysł, czy poszukać gdzieś indziej? Poleca ktoś?
 6. Dzięki za tyle fot z detalem, zegarek świetny, gratuluje zakupy jednak dla mnie trochę za duża koperta
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.