Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Adalbert11

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

60 profile views
 1. Widziałem jego aukcje. Powiem wprost, strasznie ceni te części, ale nawet tego co potrzebuję tam nie widziałem. Sensowniej byłoby kupić cały zegarek na części To mechanizm wyprodukowany w dużym nakładzie, pewnie zalega gdzieś w pudełkach zegarmistrzom. Mam nadzieję, że może tutaj ktoś się znajdzie, kto będzie miał taki niepotrzebny mechanizm, lub może nawet cały zegarek w kiepskim stanie.
 2. Cześć wszystkim! Wpadł mi w ręce stary Atlantic z uszkodzonym mechanizmem. Potrzebuję części do ETA 1113. Ma ktoś z Was może werk do odsprzedania, lub poszczególne części. Gdzie tego szukać? Jestem w stanie sam to wymienić.
 3. Cześć, po napisach też tym patyczkiem jechałeś? Nie bałeś się ściągnięcia napisów?
 4. Dzięki za odpowiedź. Wolałbym kupić coś bezpośrednio. Zakupy w sieci robię od lat. Czasami trafiają się na eBay ciekawe rzeczy bezpośrednio z Japonii, ale w tym przypadku chcę wrócić z czymś na ręku.
 5. Wybieram się na kilka dni do Japonii (Tokio). Jadę do kolebki gdzie powstawały zegarki, które stały się moją pasją. Do tej pory stołuję się na portalach aukcyjnych, gdzie znajduję interesujące mnie sztuki na całym świecie. Chciałbym skorzystać z okazji będąc w Japonii i przywieźć sobie coś stamtąd. Zależy mi na starych zegarkach, 40 - 50 letnich w bdb stanie japońskich marek. Czy znacie może miejsca w Tokio gdzie można znaleźć takie antykwariaty z zegarkami? Tak jak w każdym polskim mieście są bazary staroci etc. W Tokio zakładam, że też są miejsca gdzie można zaopatrzyć się w coś autentycznego niekoniecznie najnowszej produkcji. Może jakiś rejon w tym mieście, dzielnica, albo konkretne adresy moglibyście mi podpowiedzieć? Każda informacja będzie dla mnie cenna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.