Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

warT

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

22 profile views
 1. czy może wypowiedzieć się ktoś poważny? na stronie rolexa, to jest ten: https://www.rolex.com/pl/watches/sea-dweller/m126660-0002.html
 2. Witam, ostatnio będąc w Holandii na bazarze kupiłem zegarek, uszkodzony (nie idzie go nastawić, mechanizm prawdopodobnie uszkodzony). Czy możecie pomóc mi określić czy to jest replika, podróbka a może oryginał, bo nie wiem czy opłaca się go naprawiać. Zegarek jak na swój rozmiar jest bardzo ciężki. Pozdrawiam
 3. Witam, zakupiłem takie dwa zegarki. Sprzedający powiedział, że są z okresu II Wojny Światowej. Czy jest ktoś w stanie potwierdzić jego słowa? I przy okazji je wycenić? Ten brązowy był ponoć używany przez Żołnierzy Anglii.
 4. Przepraszam, ale byłem na delegacji. Oto środek.
 5. Witam, zakupiłem dzisiaj takie dwa zegarki. Sprzedający powiedział, że są z okresu II Wojny Światowej. Czy jest ktoś w stanie potwierdzić jego słowa? I przy okazji je wycenić? Ten brązowy był ponoć używany przez Żołnierzy Anglii.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.