Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ninetyone

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

60 profile views
 1. Dobra decyzja to szybka decyzja. Kupiłem nowego Orienta Ray II za 770 zł. Mam nadzieję, że dobrze wybrałem Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i życzę Wesołych Świąt
 2. Faktycznie. Szukałem wszędzie tylko nie tam Pytanie tylko jak z negocjacją cen. A co to ten żółw?
 3. Cześć Wszystkim, Mam dylemat... Szukam divera w okolicach 1000 zł. Wybrałem te: Orient Mako II, Orient Ray II, Seiko SRPD55K1, Tisell Submersible. W głowie był też Deep Blue, ale im mniejszy tym lepszy, a Deep ma 49 mm długości. Najchętniej kupiłbym SKX013, ale już ciężki temat Tisell jest na końcu listy ze względu na cenę, ale jeśli macie o nim zdanie śmiało piszcie - może uda się wynegocjować dobrą cenę. Pomóżcie mi coś wybrać Wszystko podobają mi się jednakowo, ale wybrać mogę tylko jednego. Teoretycznie jest też SKX007.
 4. Dziękuję, przyda się Ale dobrze kojarzę, że Originale nie miały wybitego atlantica?
 5. Widzicie coś niepokojącego w tym Originalu? Na razie testuję ile pochodzi i ile się późni, ale zamierzam spojrzeć na tarczę od spodu. Ponoć podróbki miały coś wybite. Co to za mechanizm?
 6. Jak na czyjś biznes to zdjęcia dramat. Szkoda, że nie widać dokładnie stanu, bo bym brał od razu...
 7. Od właściciela poprzedniego się nie dowiedziałem, ale zegarmistrz (najbardziej polecany w moim mieście) stwierdził, że oryginał ta wskazówka że niby w jakimś taka wychodziła. Ciekawe
 8. No i kupiłem Atlantica przez neta iiiii albo się pogubiłem albo coś jest nie tak. Godzinę zmieniam kręcąc do siebie/w dół/w lewo. Worldmaister jest inny czy ktoś coś namieszał?
 9. Faktycznie inna. Nie zauważyłem tego... Ale reszta wyglada na oryginał?
 10. A ten oryginał? https://allegro.pl/oferta/atlantic-worldmaster-swietny-stan-data-oryginal-8692067407?snapshot=MjAxOS0xMS0yN1QxMzoxMzoyOVo7YnV5ZXI7YjRiMmEwNzNhZDRlYjk4MGZlYjkyOWNkNjYyODY3Y2JjMjAwYzIzNzJhMjYxZTNmZmZkYWQ4NWNhMWI4ZjliOQ%3D%3D
 11. Panowie! Dziękuję za dotychczasowy odzew mam jeszcze dwa pytania, jak wyglada w tych zegarkach mechanizm? 17 czy 21 kamieni?
 12. Cześć, Kupował ktoś zegarek na ebay'u w sklepie Dexclusive z USA? Jak oceniacie? Oferują oryginały?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.