Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Frantz70

Użytkownik
 • Content Count

  1,833
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Frantz70 last won the day on October 3 2016

Frantz70 had the most liked content!

Community Reputation

2,406 Guru zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

735 profile views
 1. Jeśli chodzi o "podstawowy" model atlantic'a to polecam Original'a 21 jewels na Unitas'ie. Już kiedyś pisałem, że nie przepadam za 17 jewels. To dobre zegarki ale bardzo popularne i przez to często kombinowane. 21 jewels łatwiej zweryfikować jeśli chodzi o oryginalność.
 2. Obecnie nie ma tam nic ciekawego. "Nasi" przetrzebili rynek skandynawski i południowej Europy a nawet USA czy Ameryki Płd. Ja zbieram bez sentymentów, dla zabawy i z racji różnorodności. Oczywiście Atlantic to fajne zegarki są :-).
 3. Ach, gdybym mógł kupić vintage Worldmaster'a w dobrym stanie za 600 pln :-).
 4. W tym temacie strony 33,34,66,71.
 5. Jeśli chodzi o tego z jasną tarczą to nie jest to zegarek z lat 40-tych jak to napisano w ogłoszeniu na portalu sprzedażowym. Oba są po renowacji tarcz i kopert, ale to już wiesz :-).
 6. Oj nie każdego, ale chętnie kupię takiego w bardzo dobrym i oryginalnym stanie. Oczywiście w przyzwoitej cenie :-). A tutaj kilka SDL:
 7. Dzięki. Dzisiaj do mnie dotarła. Nie sprawdzałem rezerwy. Zegarek ładnie chodzi, data dobrze przeskakuje, kolejny ciekawy okaz trafia do pudełka.
 8. https://www.watchuseek.com/threads/cornavin-is-a-russian-watch.171339/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.