Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bartekkk

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Dzień dobry, Staram się ustalić model zegarka marki Citizen, którego zdjęcie załączam. Zwracałem się w tej sprawie nawet do oficjalnego serwisu obsługi klienta Citizena (zarówno polskiej filii jak i centrali), ale niestety nie potrafili w żaden sposób mi pomóc. Zegarek jest w kolorze srebrnym ze złotymi elementami, został kupiony około 20-25 lat temu i posiada dość charakterystyczną kwadratową obróconą tarczę. Przejrzałem wszystkie katalogi z lat 90-tych, jednak nie znalazłem żadnego modelu z chociażby podobną tarczą. Szukam obecnie katalogów z lat 80-tych. Będę ogromnie wdzięczny za wszelką pomoc i wskazówki - czy ktoś może rozpoznaje ten model lub jest w stanie udostępnić katalogi Citizena z lat 80-tych?
  2. Dzień dobry, Staram się ustalić model zegarka marki Citizen, którego zdjęcie załączam. Zwracałem się w tej sprawie nawet do oficjalnego serwisu obsługi klienta Citizena, ale niestety nie potrafili w żaden sposób mi pomóc. Zegarek jest w kolorze srebrnym ze złotymi elementami, ma około 20-25 lat i posiada dość charakterystyczną kwadratową obróconą tarczę. Będę ogromnie wdzięczny za wszelką pomoc i wskazówki.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.