Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomahawk5000

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. A wiecie kiedy powinna się pojawić nowa wersja Suunto? To jaki kolor koperty brać najlepiej?
  2. Cześć, Podoba mi się ten zegarek bo: Jest ładny Dobrze trzyma na baterii Mogę mieć go w dobrej cenie Szkło szafirowe Myślałem też o Fenix 5 pro ale nawet na zwykłą piątkę mnie nie stać oraz o Huawei GT2 Szukam czegoś wytrzymałego i na lata z namiastka funkcji Smart głównie chodzi o powiadomienia wiem że Suunto jakoś sobie z nimi radzi ale już wybrać z jakich aplikacji chce powiadomienia nie ustawie to tymczasowe czy nie ma co liczyć że się zmieni? Co sądzicie o tym zegarku?
  3. cześć, jestem nowy, nie mam jeszcze Suunto ale coraz bardziej o nim myślę zważywszy że moge mieć go w przyzwoitej cenie (9 baro). Jak wyglada jego rozwój na przestrzeni tych 2 lat od kiedy został wydany? Wiem że jeszcze w aplikacji nie można wybrać z jakich apek można otrzymywać powiadomienia Wiecie czy i kiedy to bedzie wprowadzone? Pod jaki adres można by ewentualnei napisać z takim pytaniem? Szukam czegoś nie tylko do aktywności sportowych ale też spisujacego sie w zakresie powiadomien i wspolpracy z telefonem. ps czy da sie go sparować z wiecej niz jednym telefonem? Tomek
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.