Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Reagle

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Reagle

  Casio MTH-1020

  Dzięki, zegarek chodzi, byłem u zegarmistrza, powiedział, że koperta i bransoleta są z tytanu i że to jest jeden z pierwszych tytanowych zegarków Casio, ale się nie sprzedawały, ponieważ "ludzie nie kupowali lekkich zegarków" i teraz są rzadkie, skrócił mi bransoletę, walne jeszcze jakąś polerkę i będę go nosił, bo się fajnie prezentuje. A co do ceny, to dowiedziałem się, że zależy komu sprzedajesz i nie ma pojęcia ile może kosztować, w internecie nawet nie patrze, bo najdroższy byl wystawiony za $2500, następny 500 litów tureckich(300zł+), aż po 100zł na allegro bez zdjęcia. Pozdrawiam.
 2. Reagle

  Casio MTH-1020

  Witam, mógłby mi ktoś opowiedzieć o tym zegarku, znalazłem go w piwnicy, wyczyściłem, nie wiem czy ma jakąś większą wartość z czego jest zrobiony i co oznaczają litery w nazwie modelu. Jeśli dobrze się doczytałem tu na forum to cyfry w ramce to moduł (1330). Z góry dziękuje za informacje o nim.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.