Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Taylor73

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Ok. To lece na Bułgarską. Dzieki
 2. Szanowni forumowicze prosze o podpowiedź. Czy jest możliwość wymiany wskazówek (duża i mała) na bardziej czytelne do modelu podanego w tytule? Znalazłem na forum linki do stron z częściami ale nic nie mogę znaleźć.Może kroś już przerabiał temat? Z góry dziękuję z odpowiedź.
 3. Szanowni forumowicze. Może ktoś z Was powie coś więcej na temat tego małego damskiego zegarka przedstawionego na zdjęciach? Prawdopodobnie to model Deville, ale nie jestem pewny.Chodzi oczywiscie o autentyczniść bo poszukiwania w internecie nic mi nie dały. Z góry bardzo dziekuję.
 4. Aaaa.ok..teraz widzę.Dzięki jeszcze raz. Znalazłem na forum namiary na fachowców i oni sie tym zajmą. Mam jeszcze dwie Omegi...jak bede miał chwile czasu to wrzuce z podobną prośbą bo ni czorta nie moge nic znaleźć. Pozdrawiam
 5. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Domyślam się że nie byłoby problemem znalezienie oryginalnych wskazówek i koronki...tylko czy wszystko co na aukcjach jest opisane "oryginał" w rzeczywistości nim jest? Zastanawia mnie.. że na podstawie zdjęcia jestes w stanie okreslic że jest ponownie chromowany.Tak czy inaczej, najważniejsze że mechanizm działa i bede szukał fachowca zeby go przywrócił wyglądem do życia. Dziękuje i pozdrawiam
 6. Dobry wieczór. Po przeczytaniu wskazówek dotyczących sposobu określania oryginalności...postanowiłem zadać Wam pytanie, bo niestety nie moge znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Chodzi o Atlantica Worldmastera 21 ( oznaczenie z dekla 685 albo 885- stary już jestem i nie widzę dokładnie. Sekundnik bez grota.Proszę Was o opinię na jego temat. Z góry dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.