Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

marbis

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
 1. A ty chcesz powiedzieć, że myślisz że za 3 koła kupisz oryginał? Są podróbki i PODRÓBKI. Są podróbki rodem z Egiptu, które na kilometr widać że koło oryginału nawet nie leżały, i są PODRÓBKI, które ciężko rozróżnić od oryginału. Byłem w Jubitomie i sprzedawca nie był w stanie rozróżnić. Być może trafiłem na bardziej idealny egzemplarz niż z tych zdjęć. Ale czepianie się jakiś mikroszczegołów za ułamek ceny sklepowej, bądź dysputy dotyczące kawałka folii są co najmniej żenujące. Ja już się ciesze pieknym zegarkiem za 1/4 ceny,a wy specjaliści od koloru folii dalej szukajcie oryginałów za 3k na olx, bo na zakup w sklepie oczywiście nie stać forumowych bogaczy
 2. Walka z podróbkami serio ktoś kupując za 20-30% ceny liczy że kupi oryginal? ja pier**le... świat zwariował... DO SKLEPU I PŁACIĆ 100% CENY!!! WTEDY nie będziecie musieli walczyć z podróbkami
 3. Cześć, zarejestrowałem się tu specjalnie bo czytam to forum od jakiegoś czasu ale mam wrażenie, że większość z was jest mocno chora na głowe. Ten model sprzedawany przez tą osobę kosztuje w sklepie 11 tysięcy. Ogłoszenie było za 3600 o ile dobrze pamiętam, ja zbiłem cenę ze sprzedawcą do 3200. Otrzymałem piękny zegarek który jest nie do odróżnienia od tego w sklepie, sprawdzałem i mechanizm nie jest chiński i nawet numery seryjne moje wyszukiwało.Czy naprawde jesteście takimi półgłówkami, że myślicie, że ktoś sprzedaje oryginał za praktycznie 1/4 ceny sklepowej?? Tak naiwnych osób jak tutaj jeszcze nie spotkałem. Jeśli dla was ma znaczenie kolor folii jaki jest założony albo że nie ma jakieś karty to stuknijcie sie w glowe... jeśli kogoś stać na oryginał nie szuka tego typu zegarków po olx tylko idzie do sklepu i płaci 11 koła. A tu wrzawe dyskusje i rozprawki na temat folii, wielcy znawcy co by chcieli się wozić z oryginałem ale ich na to nie stać. Mnie też nie stać na oryginał więc kupuje świadomie kopię która jest jak oryginał, ale nie liczę na to że na olx kupię oryginał za 1/4 ceny Bieda umysłowa z was i beka.
 4. Cześć, zarejestrowałem się tu specjalnie bo czytam to forum od jakiegoś czasu ale mam wrażenie, że większość z was jest mocno chora na głowe. Ten model sprzedawany przez tą osobę kosztuje w sklepie 11 tysięcy. Ogłoszenie było za 3600 o ile dobrze pamiętam, ja zbiłem cenę ze sprzedawcą do 3200. Otrzymałem piękny zegarek który jest nie do odróżnienia od tego w sklepie, sprawdzałem i mechanizm nie jest chiński i nawet numery seryjne moje wyszukiwało.Czy naprawde jesteście takimi półgłówkami, że myślicie, że ktoś sprzedaje oryginał za praktycznie 1/4 ceny sklepowej?? Tak naiwnych osób jak tutaj jeszcze nie spotkałem. Jeśli dla was ma znaczenie kolor folii jaki jest założony albo że nie ma jakieś karty to stuknijcie sie w glowe... jeśli kogoś stać na oryginał nie szuka tego typu zegarków po olx tylko idzie do sklepu i płaci 11 koła. Bieda umysłowa z was i beka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.