Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

sanvean

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Niestety z Jomashop też mam nie miłe wspomnienia , w grudniu zamówiłem tam zegarek ale niestety utknął w Heathrow ale na szczęście oddali mi pieniądze. Trochę się naczekalem i już w sumie nie wiem czy zamawiać tam , ale ceny są kuszące. Dzięki za propozycję ale g-shocki w ogóle mi się nie podobają. Chce elegancki a zarazem sportowy zegarek który będzie pasował i do koszuli i na sportowo.
  2. Witam. Rozgladam sie za zegarkiem do codziennego uzytku , moj budzet to 1000 ewentualnie moge dorzucic jesli bedzie warto. Z wymagan to kwarc , fajnie jakby byl solarny , szkielko szafirowe i chronograf. Jak narazie moje dwa typy , wiem ze troche ponad budzet ale jeszcze tyle jestem w stanie wydac. https://www.jomashop.com/citizen-watch-at4000-02e.html - wychodzi kolo 1300 u nas 2100 https://www.jomashop.com/tissot-watch-t1004171103100.html podobnie jak wyzej Licze rowniez na wasze propozycje Pozdrawiam.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.