Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

S..

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Dziękuje bardzo za rady. Czułem, że 50 letni zegarek, który wygląda jak nówka sztuka może mieć różną wartość. W takim razie cierpliwie poszukam czegoś na bazarku. W międzyczasie, może ktoś doradzi pilota w niższej cenie. Jedyne moje whmaganie to chyba nienumerowane indeksy. Kwota hmm... 500-1000 zl.
  2. Witam, proszę o rekomendacje zegarków do 2000 zł (budżet można trochę nagiąć, ale bez przesady). Zegarek nie musi być nowy, koniecznie mechanik. Automat będzie plusem, ale niekoniecznie. Ostatnio prawie kupiłem omegę seamaster z 1960 r. z tej aukcji: https://allegro.pl/oferta/omega-seamaster-black-mat-nareczny-klasyk-stal-box-9123655420 btw. czy takie aukcje na allegro mają w ogóle sens, czy za duże ryzyko? Wymagania: Mam nadgarstek 16,5 cm więc zegarek nie może być za duży Ciemna tarcza Elegancki Tarcza bez numerowania godzin na indeksach Będę wdzięczny za każde propozycje.
  3. Cześć wszystkim, mam na imię Sebastian i mam 30 lat. To ten czas, chyba dorosłem do noszenia zegarka :-) Mam mały nadgarstek 16,5 cm i podobają mi się klasyczne vintage. Ostatnio chorowałem na omegę seamaster'a z 1960 r. z ciemną tarczą i prawie kupiłem jedną na allegro - ale zmądrzałem w ostatniej chwili, bo nie znam się totalnie na zegarkach a tym bardziej na 60 letnich omegach :-)
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.