Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Arscon

Nowy Użytkownik
  • Liczba zawartości

    19
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Początkujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. a mogę gdzieś sprawdzić ile u nich wychodzi za dj 36 z fluted, jubile i czarną tarczą rolek?
  2. Panowie, a orientujecie się od znajomych lub może sami jeśli ktoś jest jak wygląda sytuacja z zegarkiem rolex w us, dokładnie w ny? Kolega jakiś czas temu wyjechał do ny i może przez niego udałoby mi się zakupić dj 36 fluted bezel, jubilee i czarna tarcza? Chciałem sprawdzić nawet jakoś jaka cena jest za taką konfigurację w us ale na oficjalnej stronie rolex wszystko mi w euro przelicza i pokazuje 9050e. Wiadomo w us dochodzi jeszcze tax. Z zegarkami rolex jest jakaś różnica między tymi co idą na rynek Amerykański, a tymi co idą na Europe? Pytam bo w autach jest tak, na us gorsza np jakość skóry idzie w bmw, audi. Pytam tutaj zanim wyślę kolegę do salonu. Dzięki
  3. Podpowiedzialbys jaka to nazwa grupy na fb? Orientujesz sie jaki jest czas oczekiwania w de na tą konfiguracje dj36 jaką chce?
  4. Tak, dokladnie taka informacje dostalem jak napisales. Rozowe zloto i srebro to moge od reki zamowic albo full gold lecz nie wchodzi to w gre. Co w takim razie musi sie stać aby liste ponownie otworzyli? Jakies spekulacje sa moze kiedy to zrobia? Pytania moga byc banalne ale jestem ciemny w temacie kolejek w rolex. Ewentualnie podpowiedzialbys gdzie szukac nowki sztuki z drugiej reki z 2023r oprocz chrono?
  5. Panowie, może ktoś mi podpowie bo pewnie macie większy zakres informacji. Wybrałem swojego pierwszego rolka, dj36 z bransoletą jubilee, fluted bezel, cały srebrny i czarna tarcza. Nie mam żadnej historii w kruk rolex, nie zamawiałem nic wcześniej. Od marca próbuję zamówić ten model i co dzwonię i dopytuję to dostaję informację, że mają zablokowaną możliwość składania zamówień na tą konfigurację i że jeśli chce to tylko bicolor. Zawsze dzwonię do salonu na Pl. Konstytucji w Warszawie. No i czy to kwestia salonu dokładnie tego? Macie może jakieś sugestie w jaki sposób mógłbym go zamówić, pozyskać oprócz chrono? Dziękuje
  6. Panowie, może ktoś mi podpowie bo pewnie macie większy zakres informacji. Wybrałem swojego pierwszego rolka, dj36 z bransoletą jubilee, fluted bezel, cały srebrny i czarna tarcza. Nie mam żadnej historii w kruk rolex, nie zamawiałem nic wcześniej. Od marca próbuję zamówić ten model i co dzwonię i dopytuję to dostaję informację, że mają zablokowaną możliwość składania zamówień na tą konfigurację i że jeśli chce to tylko bicolor. Zawsze dzwonię do salonu na Pl. Konstytucji w Warszawie. No i czy to kwestia salonu dokładnie tego? Macie może jakieś sugestie w jaki sposób mógłbym go zamówić, pozyskać oprócz chrono? Dziękuje
  7. Panowie, mam pytanie małe. Orientuje się ktoś z Was ile czeka się w kruku na datejust 36 lub 41? Oraz doradzilibyście który wziąć rozmiar koperty? Obwód nadgarstka 17cm
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.