Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

raul_29

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Otwarłem i............ niespodzianka, Faktycznie to jakieś badziewie i na pewno nie jest to zegarek od pradziadka. Dam dzieciom do zabawy. Chociaż chodzi nieźle. Może jeszcze znajdę ten od pradziadka.
  2. Nie za bardzo wiem jak się za to zabrać. Nie chciałbym niczego zepsuć, zwłaszcza, że działa.
  3. Witam. Prosiłbym o pomoc w pewnej sprawie. Ostatnio porządkowałem rzeczy po moim zmarłym ojcu i natrafiłem na mechaniczny zegarek. Z początku myślałem, że jest to jakieś odpustowe świecidełko, bo zegarek jest żółty i nie jest zniszczony. Miałem to coś wywalić, lecz gdy wziąłem do ręki okazało się, że jak na zegarek z dewizką, to jest ciężki - 8 dkg. O dziwo okazało się, że jest sprawny. Po nakręceniu chodzi i to dosyć dokładnie. Po otwarciu koperty na tarczy nosi nazwę Dalia a na dole jest napis Antymagnetic. Zacząłem rozpytywać o ten zegarek i dowiedziałem się, że należał do mojego pradziadka, który miał go ponoć przed II wojną światową. Trochę mnie to dziwi, bo na kopercie jest wizerunek dwojga całujących się ludzie (normalnie, kobieta i mężczyzna) oraz napis po angielsku - Gone With The Wind (Przeminęło z wiatrem.) Może mnie ktoś oświecić co to za urządzenie ?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.