Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Drow

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący
  1. Racja nie przywiązuję wagi do nazwisk, czytam potem zapominam tytuły i nazwiska.
  2. Wczoraj skończone "Więzy krwi. Hajmdal" tom 4 autorstwa Dariusza Domagalskiego, książka z gatunku SF, przyjemna w czytaniu i pomimo,że to już kolejny tom to akcja pod koniec się rozkręca. Szkoda, że trzeba czekać na 5 tom. Wczoraj też odniosłem "Virion. Szermierz." Andrzeja Ziemkiewicza, książka z gatunku fantasy, kolejny tom i powoli da się odczuć zmęczenie tematem u autora, ale też przyjemnie się czyta. Obie pozycje przeczytane w tydzień. Ciągle czytam, chociaż chwilowo odłożony na bok jest "Upadek Hyperiona" Dana Simmonsa, jest to kontynuacja "Hiperiona" i trochę mało tutaj akcji. Książka z gatunku SF. Wczoraj przyniesione "Odyssey One. Rozgrywka w ciemno" Evan Currie, kilka tomów, gatunek SF, polecana, ma mieć sporo akcji. Zobaczymy na razie pierwsze strony.
  3. Dzień dobry, mam na imię Bogdan i niedawno dołączyłem do członków forum więc wypada się przywitać. Pierwszy zegarek, dostałem na I komunię i niestety nie dożył dzisiejszych czasów. Od jakiegoś czasu zaglądałem tutaj, żeby powiększyć swoją wiedzę w temacie zegarków. Miłego dnia.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.