Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Drow

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gratulacje dla zwycięzców. Dziękuję za oddane głosy i cieszy mnie, że zdjęcie się podobało. Gratulacje dla pozostałych uczestników za ciekawe pomysły i udział. Zdjęcia coraz lepsze. Jest to mój pierwszy konkurs bez Balticusa, ale nie szło nic wymyśleć w temacie jesiennym z tym zegarkiem. Zapewniam zwolenników marki, że zegarek ten kiedyś jeszcze pewnie wróci na konkurs.
 2. Gratulacje dla zwycięzcy i brawa dla uczestników. Bardzo ciekawe zdjęcia, pomysłowe i z humorem Dziękuję za oddane głosy. Miło, że moje zdjęcia się podobają. Ciekawi mnie temat na następny miesiąc i czy dam radę go Balticusem ogarnąć Chyba potrzebuję więcej zegarków 😁
 3. Gratulacje dla zwycięzcy. Bardzo dziękuję za oddane na moje zdjęcie głosy. Wszystkie zdjęcia bardzo ciekawe i można z nich wyciągnąć sporo inspiracji, dlatego pewnie jeszcze zobaczycie Grey Seala w nowej odsłonie.
 4. Dziękuję za odpowiedzi. Na dole po prawej na kopercie jest grubsza rysa, która nie wchodzi na szkło. Zaniosę go do fachowca. Myślę,że czarny pasek z białym przeszyciem będzie pasował
 5. Dzień dobry, moje dzisiejsze znalezisko, a raczej zapłata za pomoc w przenoszeniu mebli przed remontem. Zegarek w bardzo ładnym stanie. Na tarczy nie widać żadnych zabrudzeń. Koperta i szkło wymaga doczyszczenia i wypolerowania. Mechanizm sprawny po lekkim poruszeniu koronką mechanizm ruszył, wskazówka sekundnika ruszyła słychać pracę mechanizmu. Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o tym zegarku, w wątku znalazłem podobną Pobede i informację,że pochodzi z lat 80-tych. Na deklu jest wybity nr i ciekawi mnie czy ma on coś wspólnego z datą produkcji? Chciałbym go wskrzesić. Niestety od zegarka czuć zapach pleśni i mam tylko nadzieję, że mechanizm wewnątrz jest czysty. Stąd pytanie, jaki byłby koszt czyszczenia, konserwacji mechanizmu i polerowania i gdzie szukać fachowca? Ewentualnie czym samemu to doczyścić? Z
 6. Drow

  Pobeda

 7. Racja nie przywiązuję wagi do nazwisk, czytam potem zapominam tytuły i nazwiska.
 8. Wczoraj skończone "Więzy krwi. Hajmdal" tom 4 autorstwa Dariusza Domagalskiego, książka z gatunku SF, przyjemna w czytaniu i pomimo,że to już kolejny tom to akcja pod koniec się rozkręca. Szkoda, że trzeba czekać na 5 tom. Wczoraj też odniosłem "Virion. Szermierz." Andrzeja Ziemkiewicza, książka z gatunku fantasy, kolejny tom i powoli da się odczuć zmęczenie tematem u autora, ale też przyjemnie się czyta. Obie pozycje przeczytane w tydzień. Ciągle czytam, chociaż chwilowo odłożony na bok jest "Upadek Hyperiona" Dana Simmonsa, jest to kontynuacja "Hiperiona" i trochę mało tutaj akcji. Książka z gatunku SF. Wczoraj przyniesione "Odyssey One. Rozgrywka w ciemno" Evan Currie, kilka tomów, gatunek SF, polecana, ma mieć sporo akcji. Zobaczymy na razie pierwsze strony.
 9. Dzień dobry, mam na imię Bogdan i niedawno dołączyłem do członków forum więc wypada się przywitać. Pierwszy zegarek, dostałem na I komunię i niestety nie dożył dzisiejszych czasów. Od jakiegoś czasu zaglądałem tutaj, żeby powiększyć swoją wiedzę w temacie zegarków. Miłego dnia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.