Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

prometsat

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Dziekuje tropik79 za komentarz Dzwonilem dzisiaj do nich, rzeczywiscie miła pani potwierdziła, że wysyłki ruszą od następnego tygodnia, nie dopytywałem dlaczego. Wahałem się między Orientem AS0005S a Seiko SSA231K1, oni akurat Seiko nie mieli w ofercie. Wybór padł na Seiko, a że oni nie mieli go w ofercie to zamówiłem w orotime.pl
  2. Dzięki kolego, tak, widziałem ten napis, w poniedzialek zadzwonie tam dowiedziec sie nieco wiecej. W miedzy czasie zauwazylem, ze wystepuja takze (albo głównie) na rynku rosyjskim: https://tempusshop.ru I mają tam pozytywne opinie: https://market.yandex.ru/shop--tempusshop-ru/316892/reviews Ta strona w polskiej domenie, właśnie ma sporo błędów tłumaczeniowych i naleciałości rosyjskich przez co włączyła mi się żółta lampka. Z drugiej strony wychodzi na to, że mają normalnie działający biznes zarejestrowany w PL po wpisaniu ich REGONu 383655684 na: https://wyszukiwarkaregon.stat.gov.pl/appBIR/index.aspx pojawia sie wpis i info, że zarejestrowani są od czerwca 2019. UPDATE: http://www.krs-online.com.pl/msig-5759-437284.html Tu znalazlem, że w zarządzie spółki są rosyjsko brzmiące nazwiska, co potwierdza korelacje z tempushop.ru -> może robią ekspansję na rynek europy środkowo-wschodniej i w sumie nie taki diabeł straszny? No nic w poniedziałek do nich zadzwonię i dam znać.
  3. Cześć wszystkim, Trafiłem na to forum przypadkiem, znalazłem fajną ofertę na upatrzonego Orienta w sklepie tempusshop.pl Chciałem Was zapytać czy może ktoś tu robił już zakupy i może potwierdzić czy rzeczywiście wszystko jest ok, zegarki oryginalne i żadnych wałków z kasą. Póki co znalazłem dosłownie kilka pozytywnych opinii tutaj, ale nie mam pewności czy są autentyczne: https://www.ceneo.pl/sklepy/tempusshop.pl-s31438 Mam mieszane uczucia, ale jeśli okaże się, że paru forumowiczów zdążyło już przetestować sklep to się skuszę i zdam relację w następnym tygodniu. Pozdro !
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.