Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szymso

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Narazie chyba zostanie guma, ale zastanawiam się czy za jakiś czas nie wybrać skórzanego paska.
 2. Dzisiaj przyszedł ???? na żywo prezentuje się sto razy lepiej niż na zdjęciach. Zakup jak najbardziej na plus, dziękuję wszystkim za pomoc ????
 3. Nie można mieć malucha z wyglądem porsche a małych pieniądzach, więc odpuściłem te "wzornikowane" zegarki od naszych przyjaciół z zagranicy. Przeglądając zegarki spodobały mi się Seiko 5 sports, więc myśle, że to może kiedyś będzie następca Casio (jak oczywiście ten mi się kiedyś znudzi )
 4. Ostatecznie wybór padł na - Casio MDV-106-1AVE https://timegroup.pl/casio-mdv-106-1ave,id94.html - najmniejsza cena jaką znalazłem, sklep legit?
 5. Nurkiem nie jestem, więc zegarek musiałby spełniać tylko funkcję reprezentacyjną, ale jeśli zegarek rzeczywiście ma wyglądać kiczowo to chyba odpuszczę. Przzeglądałem sobie teraz na spokojnie sklep i spodobał mi się ten, opinie na sklepie też na plus - https://zegarownia.pl/zegarek-meski-casio-classic-mtp-1290d-2avef
 6. a ten? https://www.jomashop.com/invicta-watch-8926ob.html wychodzi 394 zł z shipem
 7. Ten diver z ali, ma możliwość wysyłki z czech, któera zajmuje kilka dni, a nie tygodni.
 8. A np. ten? https://pl.aliexpress.com/item/32963970331.html?spm=a2g17.12010610.8148356.1.7d4d6c77eJO7N4
 9. Cześć, poszukuję zegarka w budżecie podanym w tytule. Zegarek będzie noszony codziennie, najbardziej podobają mi się divery, ale czy znajdę je w takim budzecie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.