Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

enpa

Użytkownik
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

120 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jest duży ale wyjątkowo dobrze się go nosi, no i jeszcze przyjemniej się na niego patrzy jak na razie mój ulubiony, miło z Twojej strony że się z nim rozstałeś
 2. dzień dobry, chciałem się przywitać w klubie, z moim Hamiltonem, skądinad tutaj znanym bo poprzedni właściciel sporo się tutaj udzielał, pozdrowienia!
 3. witajcie, zastanawiam się nad kupnem tego Bretilinga: https://allegro.pl/oferta/breitling-navitimer-a2332212-full-set-2007r-9597467006 jest dowod zakupu, ale ponieważ nie wybieram się w tamte rejony Polski żeby sprawdzić go osobiście (to znaczy podjechać tam do jakiegoś zegarmistrza) to chciałbym Was prosić o pomoc w ocenie tej oferty i zegarka czy widzicie na tych zdjęciach cokolwiek co powinno wzbudzić czujność? coś co trzeba sprawdzić przed zakupem? czy może wygląda ok i tylko brać?
 4. witajcie, zastanawiam się nad kupnem tego Bretilinga: https://allegro.pl/oferta/breitling-navitimer-a2332212-full-set-2007r-9597467006 jest dowod zakupu, ale ponieważ nie wybieram się w tamte rejony Polski żeby sprawdzić go osobiście (to znaczy podjechać tam do jakiegoś zegarmistrza) to chciałbym Was prosić o pomoc w ocenie tej oferty i zegarka czy widzicie na tych zdjęciach cokolwiek co powinno wzbudzić moją czujność? coś co trzeba sprawdzić przed zakupem? czy może wygląda ok i tylko brać? pozdrawiam i z góry dziękuje za Wasze uwagi
 5. a u mnie zagościł taki staruszek, swoja drogą widziany już na tym forum
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.