Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

enpa

Użytkownik
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

120 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, sprzedam Breitlinga Navitimera Chrono w wersji 41mm. WR30, lekko wypukłe szafirowe szkło z AR. Szerokość koperty to 41mm bez koronki, grubość 14,4mm, szerokość między uszami 22mm, waga 90g. Mechanizm to bazujący na Valjoux/ETA7750 Breitling Caliber 13, werk znany i niezawodny, Trzyma dobry chód, rezerwa 48 godzin, częstotliwość 28800 uderzeń/h. Zakręcana koronka sygnowana logiem producenta. Chronograf z dwoma guzikami, 3 subtarcze, obracany, wewnętrzny bezel, datownik. W zestawie wszystko co fabrycznie: zegarek z oryginalnym paskiem(niestety po nieudanej próbie renowacji żółtego wnętrza) i klamrą, pasek+klamra zamienniki(obecnie założone), karta gwarancyjna, oryginalne pudełko oraz dowód zakupu. Zegarek zarejestrowany na stronie Breitlinga(na życzenie udostępnię link), zakupiony w lipcu 2021. Stan oceniam na 8/10. Zegarek w bardzo dobrym stanie, znajdą się małe ryski na polerowanym deklu, technicznie wszystko sprawne, jedynym mankamentem jest oryginalny pasek. Cena dla forumowiczów: 20750zł z wysyłką(kurier/paczkomat). Chętnie odpowiem na ewentualne pytania. Zapraszam również do zobaczenia zegarka na żywo w Zielonce pod Warszawą.
 2. Sprzedam zegarek Axios model Ironclad w kolorystyce Horizon. Zegarek z mechanizmem Sellita SW200-1 na dorbym chodzie, ceramicznym, 120 klikowym bezelem, wodoszczelnością 500m, bardzo mocną lumą C3 X1 + BGW9 Swiss-LumiNova, zakręcaną koronką, AR i powłoką przeciwko rysom. Wymiary to 40mm średnicy, 13mm wysokości (13.8 ze szkiełkiem), 20mm między uszami, 46mm wysokości. W zestawie zegarek z oryginalną bransoletą, roller dodatkowe linki bransolety oraz metalowa karta gwarancyjna. Stan oceniam na 9/10. Zegarek w bardzo dobrym stanie, nie zauważyłem żadnych rys. Cena dla klubowiczów 2500zł z wysyłką Inpost/DPD. Zapraszam również do zobaczenia zegarka na żywo w Zielonce pod Warszawą.
 3. podbijam, cena 1400 1350zł.
 4. Witam, sprzedam zegarek znanego i cenionego Microbrandu RZE Watches, model Endeavour w Tytanie. Zegarek z WR200, wypukłe, szafirowe szkło z wewnętrznym antyrefleksem. Zarówno koperta jak i bransoleta z Tytanu z powłoką UltraHex™, twardość do 1200Hv w skali Vickersa. Szerokość koperty to 40,5mm bez koronki, grubość 12,5mm, szerokość między uszami 20mm, L2L 46mm, waga 110g z bransoletą, 100g bez. Generalnie zegarek jest bardzo lekki, praktycznie nie czuć go na ręku. Mechanizm to Seiko NH35A, werk znany i niezawodny, prosty w serwisie. Trzyma dobry chód. Posiada bardzo mocną lumę zarówno na wskazówkach jak i samej tarczy: Swiss Superluminova C3 & BGW9 Zakręcana koronka sygnowana logiem producenta. Zakupiony na UHR forum. W zestawie wszystko co fabrycznie: zegarek z oryginalną bransoletą, tool do zmiany bransolety, etui, dodatkowe linki bransolety, ściereczka z logo. Stan oceniam na 8/10. Zegarek w bardzo dobrym stanie, niestety dekiel jest dosyć porysowany, znajdą się też delikatne rysy na kopercie i bransolecie, co jest jest niestety normalne dla tytanowych zegarków. Cena dla forumowiczów: 1400zł z wysyłką(kurier/paczkomat). Zapraszam również do zobaczenia zegarka na żywo w Zielonce pod Warszawą.
 5. Witam, sprzedam zegarek Casio G-Shock model GM-2100N-2AER. Zegarek z wodoszczelnością 20BAR, mineralne szkło, wytrzymała koperta wykonana z żywicy wzmocnionej karbonem pokryta metalem, pasek gumowy. Szerokość koperty to 44mm, grubość 12mm, świetnie się nosi, nawet na mniejszym nadgarstku ze względu na małą odległość między "uszami". Mechanizm: Kwarcowy, Japoński, kaliber Casio 5611. Jeśli chodzi o funkcje, posiada: możliwość ustawienia 5 alarmów, podwójny illuminator(podświetlenie), lumę neobrite, stoper, wieczny kalendarz, timer, wiele stref czasowych, bateria wytrzymuje 3 lata. Zakupiony w Polskim sklepie. Powinienem mieć jeszcze dowód zakupu, zegarek jeszcze na rocznej gwarancji. Stan oceniam na 9/10. Zegarek w niemalże idealnym stanie. Cena to: 750zł z wysyłką(kurier/paczkomat). Zapraszam również do zobaczenia zegarka na żywo w Zielonce pod Warszawą.
 6. Witam, sprzedam zegarek Orient Star Slim Skeleton RK-HJ0002L. Zegarek ma WR 50m, szafirowe szkło z dwustronnym antyrefleksem SAR, daje to bardzo ciekawy efekt, jakby na zegarku nie było szkła. Szerokość koperty to 41mm bez koronki, grubość 10,8mm, szerokość bransolety 21mm.. Koperta i bransoleta stalowe. Bransoleta posiada mikro regulację na 3 dziurki, jest zwężana, prezentuję się świetnie i wyróżnia na tle innych bransolet tego producenta. Mechanizm to automatyczny Orient F7F62 , trzyma dobry chód, ładnie zdobiony, czym można się nacieszyć dzięki szklanemu deklowi. Zegarek posiada wskaźnik rezerwy chodu(rezerwa 50h), subtarczę z sekundnikiem oraz open-heart. Piękna granatowa tarcza, zmienia odcień w zależności od światła. Koronka sygnowana logiem. Czasomierz dość unikatowy, dostępny był w sprzedaży tylko w Japonii. W zestawie : zegarek z oryginalną bransoletą, karta gwarancyjna(tylko Japonia), instrukcja, zdjęte ogniwa bransolety, zastępcze pudełko(w którym z tego co wiem przyszedł z Japonii) Stan oceniam na 7-8/10. Zegarek posiada jakieś małe rysy, głównie na metalowej części dekla, a także na bransolecie, głównie klips, ale nie jest to nic mocno rzucającego się w oczy. Przeszedł serwis i wymianę szkła na nowe w 2020 roku. Cena to 3200zł z wysyłką(kurier/paczkomat). Zapraszam również do zobaczenia zegarka na żywo w Zielonce pod Warszawą.
 7. Witam, sprzedam zegarek Frederique Constant Slimline FC-200G5S36. Zegarek ma WR 30m, szafirowe szkło z anty refleksem. Szerokość koperty to 39mm bez koronki, grubość jedynie 5,5mm, dzięki czemu zegarek prezentuje się bardzo smukle i elegancko, szerokość paska 20mm. Mechanizm to kwarcowy Frederique Constant FC-200 z 4 kamieniami , bardzo dokładny. Reklamowana żywotność baterii to 25 miesięcy. Ładna koronka w kulistym kształcie. Zakupiony w czerwcu 2020 w sklepie Zegarownia. Posiadam dowód zakupu. W zestawie wszystko co fabrycznie: zegarek z oryginalnym paskiem, karta gwarancyjna, certyfikat autentyczności z podbitą pieczątką sklepu, instrukcja, pudełko zewnętrzne kartonowe oraz wewnętrzne skóra lub eko-skóra. Stan oceniam na 9/10. Noszony przez ten rok jedynie kilka razy. Na zegarku nie dostrzegłem żadnych rys, pasek w bardzo dobrym stanie, na deklu nadal naklejona folia. Cena to: 1300zł z wysyłką(kurier/paczkomat). Zapraszam również do zobaczenia zegarka na żywo w Zielonce pod Warszawą.
 8. Witam, sprzedam zegarek Alpina 130 Heritage Pilot Chronograph. Jest to specjalne wydanie z okazji 130 lecia marki w 2013 roku. Zegarek z WR50, wypukłe, szafirowe szkło z antyrefleksem. Szerokość koperty to 41,5mm bez koronki, grubość 14mm, szerokość między uszami 21mm. Koperta wykonana ze stali. Mechanizm to Alpina kaliber AL-860 czyli Selita SW 500 oparta na Valjoux 7750, werk znany i niezawodny. Trzyma dobry chód. Rezerwa chodu 46h, częstotliwość 28800 uderzeń/h Mechanizm można podziwiać, dzięki przeszklonemu deklowi. Koronka sygnowana logiem producenta. Chronograf obsługiwany guzikami; z oznaczeniem telemetru i tachymetru, subtarcza z minutnikiem chronografu, druga z sekundnikiem obecnej godziny. Zakupiony w Polskim sklepie. Posiadam dowód zakupu. W zestawie wszystko co fabrycznie: zegarek z oryginalnym paskiem, karta gwarancyjna, certyfikat autentyczności z podbitą pieczątką sklepu, instrukcja, brelok z pudełkiem, pudełko zewnętrzne kartonowe(małe uszkodzenie widoczne na zdjęciu) oraz wewnętrzne drewniane. Stan oceniam na 8/10. Zegarek w świetnym stanie, jest jedynie rysa na uchu, pasek nieco zużyty, ale w stanie dobrym. Cena to: 3700zł z wysyłką(kurier/paczkomat). Zapraszam również do zobaczenia zegarka na żywo w Zielonce pod Warszawą.
 9. Witam, sprzedam zegarek Hamilton Khaki X-Patrol H76556331. Zegarek wodoszczelny z oznaczeniem 10BAR, szafirowe szkło z wewnętrznym antyrefleksem. Szerokość koperty to 42mm bez koronki, szerokość między uszami 20mm. Koperta oraz bransoleta wykonane ze stali. Bransoleta posiada mikro regulację na 3 dziurki. Mechanizm to Hamilton Caliber H21, bazujący na ETA 7750. Wytrzymały, dobry werk. Trzyma dobry chód. Rezerwa chodu 60h, częstotliwość 28800 uderzeń. Dekiel częściowo przeszklony, dość niecodzienny. Obie koronki syngowane logiem producenta. Chronograf obsługiwany guzikami; 2 subtarcze chronografu z minutnikiem(30m) oraz godzinowa 12h z oznaczeniami połówek godzin , trzecia subtarcza z sekundnikiem obecnej godziny. Koronka z lewej strony służy do obracania wewnętrznym srebrnym pierścieniem. Pierścienie z oznaczeniami pozwalają na przeliczanie różnych jednostek imperialnych na metryczne i w drugą stronę. Ponadto zegarek posiada datownik day/date. Zegarek kupiony w Amerykańskim sklepie. Posiadam dowód zakupu oraz papiery celne. W zestawie wszystko co fabrycznie: zegarek na oryginalnej bransolecie, karty gwarancyjne sklepu oraz producenta, instrukcja, pudełko zewnętrzne kartonowe oraz wewnętrzne kartonowe. Stan oceniam na 8-9/10. Zegarek w świetnym stanie, znajdą się małe rysy na klamrze bransolety, a także jakieś mikro ryski na metalowej części dekla, ale trzeba się dokładnie przypatrywać. Cena to: 3400zł z wysyłką(kurier/paczkomat). Zapraszam również od zobaczenia zegarka na żywo w Zielonce pod Warszawą.
 10. Podbijam, obniżka na 3400 z wysyłką.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.