Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Kocu

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakby ktoś chciał brać to polecam przestawić cenę na GBP. Wychodzi taniej niż w €. Po przeliczeniu wyszło 1720 zł.
 2. Bardzo Wam dziękuję. Przekonaliście mnie do zakupu CW. Na pewno zdam raport jak już do mnie dotrze. Przeglądając forum znalazłem jeszcze coś takiego https://montagewatches.com/collections/prestige-automatic Może coś w tym stylu wpadnie jako drugi zegarek
 3. Właśnie zmierzyłem szerokość nadgarstka - 53 mm. Nie wiem jakie L2L powinienem patrzeć @cordi7 dzięki, chociaż szczerze to CW bardziej mi się podoba. Trochę mnie nastraszyliście z rozmiarem i nie wiem czy on będzie ok. EDIT Jak to jest z paskami. Przy zmianie paska będę musiał zakupić oryginalny od producenta czy da się dopasować inne?
 4. Oj! Przepraszam, że jeszcze się nie przywitałem. Na pewno to zrobię! Dzisiaj przymierzałem oba te Citizeny i nie wyglądały źle na ręku. Chociaż w tych sklepach to zwykle wszystko Ci powiedzą byle by Ci sprzedać zegarek... Jeszcze przymierzałem Pulsary. Może z wyglądu całkiem ok ale wziąłem ledwo go do ręki i zaczął skrzypieć od paska. @Łukasz_M dzięki ale nie bardzo mi się podoba @cordi7 Ten spoko z niebieską tarczą i na skórzanym pasku. Który lepszy mechanizm? @Krist-off Dzięki co do tej wskazówki L2L, bo pewnie bym nigdy na to nie patrzył.
 5. Witam, Bardzo proszę o pomoc w zakupie pierwszego zegarka. Zegarek lekko sportowy, najlepiej ze skórzanym paskiem. Nadgarstek 16 cm. Tu kilka propozycji co wpadło mi w oko: - https://www.christopherward.com/sale/c65-trident-diver/S65-41H3H1-S0BB0-VC.html kusi ze względu też na cenę - https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-eco-drive-radio-controlled-at9036-08e - https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-eco-drive-radio-controlled-titanium-at8158-14h - https://www.jomashop.com/bulova-curv-watch-98a155.html - https://zegarownia.pl/zegarek-meski-seiko-sport-chronograph-ssb361p1 Czy coś z tego jest warte uwagi? Może jakieś inne propozycje?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.