Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Weder

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam wszystkich Chcę kupić zegarek Citizen JY8020-52E i teraz pytanie do forumowiczów może mi ktoś z Was powiedzieć jaka jest różnica pomiędzy wymienionym tu zegarkiem a Citizen PMV65-271 ? Dla mnie z wyglądu oba zegarki są identyczne cena tych zegarków też jest podobna. Który z nich w waszej ocenie jest lepszy np. Pod względem technicznym. Czy wymieniony model ma jakieś wady które maja wpływ na codzienne użytkowanie. Za wszelkie uwagi z góry dziękuję.
 2. Weder

  Seiko Sumo

  Ja chcę kupić Sumo zdecydowałem, że SPB czy istnieje z niebieską tarczą?
 3. Weder

  Seiko Sumo

  Dzięki za odpowiedzi w temacie. Więc skłaniam się do zakupu SPB szukam go z niebieską tarcza a wszędzie gdzie go spotykam jest z czarną lub zieloną.Ten zegarek występuje z wersją niebieska lub ciemny granat tarcza. Jedyne co znalazłem to Seiko SPB 053 czy to jest SUMO ?. Ma niebieską tarcze ale jest na gumowym pasku co mi absolutnie nie pasuje.
 4. Weder

  Seiko Sumo

  Dziękuję za odpowiedz problem polega na tym, że nie mam możliwości zobaczenia tych zegarków na żywo i opieram się na filmach i na tym co przeczytam. Różnica w cenie jest ale nie odgrywa dla mnie większej roli po prostu chcę kupić zegarek lepszy. Dla mnie oba zegarki wyglądają bardzo podobnie nie znam się na mechanizmach poczytam o tym. Chciałem wiedzieć czy np. Któryś z nich to nowszy model bo spotykam się z tym, że SPB101J1 jest dostępny w większości sklepów internetowych i ten wydawał mi się nowszym modelem. W sklepach internetowych nie mogę spotkać SBDC033J1 jest dostępny tylko na portalach aukcyjnych. Szukam też sprawdzonego sklepu w którym można być pewnym, że kupie prawdziwe Seiko.
 5. Weder

  Seiko Sumo

  Witam Wszystkich. Chciałbym kupić sobie zegarek Seiko Sumo i tu rodzi się moje pytanie jaka jest różnica pomiędzy tymi dwoma modelami? Seiko SBDC033J1 Seiko SPB101J1 Który w Waszej opinii jest lepszy np. Jakość w stosunku do ceny, funkcjonalność , wygląd. Z góry dziękuję za odpowiedz.
 6. Witam Wszystkich Jeśli można chciałbym prosić o odpowiedź mianowicie chcę kupić sobie zegarek Seiko Sumo i zastanawiam się jak jest różnica pomiędzy tymi dwoma modelami Seiko SBDC033J1 a zegarkiem Seiko SPB101J1 Który w Waszej ocenie jest bardziej warty uwagi. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.