Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

J3drula

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by J3drula

 1. @TomG80 ogromne dzięki za moda, wygląda świetnie!
 2. Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 3. ;-) Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 4. J3drula

  GW-9400 Rangeman

  ja kupowałem w "swiat_zegarkow" na allegro [emoji6] Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 5. Ja np pozbyłem się typowego smartwatch'a Gear S3 Frontier dla zwykłego zegarka, kupiłem GW-9400 bo irytowało mnie okropnie codzienne ładowanie, ale jednak gdzieś ta chęć posiadania smartwatch'a pozostał. Jak dowiedziałem się że Casio wypuściło coś Smart a w dodatku wspomagane ładowaniem solarnym, od razu się nakręciłem jak automat przy bieganiu [emoji16] No ale że GPR nie brałem pod uwagę, może ze względu że już go nie produkują a używek nie kupuję, zostało GBD. Czy to nadal G-Shock, myślę że tak, ale jak każdy musi iść trendami i wypuszczać co raz to bardziej dobajerowane zegarki. GBD mam jako zegarek, bo nie korzystam z jego funkcji typowo Smart, czyli powiadomień, dla mnie mogłoby tego nie być. Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 6. Myślałem że prościej się nie da napisać o co chodzi [emoji6] Generalnie chciałem wiedzieć czy aktualizacje są niezależnie od wersji aplikacji czy jednak pojawiają się wraz z nią.. O, może w ten sposób [emoji6] Dobra, już temat ogarnąłem, dzięki [emoji6] Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 7. takie tam w pracy ;-) Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 8. "aktualizacje przychodzą z nową aplikacją, czy same?" to chyba mówi samo przez się ;-) Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 9. Panowie, a napiszcie mi proszę, czy aktualizacje przychodzą z nową aplikacją, czy same? Nie mam GPR tylko GBD, ale widzę że tutaj coś się rusza wątek ;-) Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 10. J3drula

  GW-9400 Rangeman

  9400 zawsze na propsie :-D Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 11. Rendż ;-) Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
 12. J3drula

  GW-9400 Rangeman

  Szczerze, kompletnie mi to nie przeszkadza i na ręku prawie tego nie widać ;-) Porównanie trochę takie, jak część ciała na którą ów stringi się zakłada, ale spoko ;-)
 13. J3drula

  GW-9400 Rangeman

  Adaptery na Romku, pasują dosłownie na ścisk ;-) Na razie wrażenia wizualne całkiem spoko, w noszeniu sprawdzę, mam cały dzień ;-)
 14. J3drula

  GW-9400 Rangeman

  Dotarły graty (adaptery i śrubki), znajdę czas idę odebrać i działam, ogromnie jestem ciekaw efektu [emoji16]
 15. Nie mogę się zdecydować...
 16. J3drula

  GW-9400 Rangeman

  A czy czasem w GD-350 z negatywem było "tło" tarczy żółte jak np 9430? Tak patrzę teraz i chyba ten kolor daje mu dodatkową jasność i lepszą czytelność.
 17. J3drula

  GW-9400 Rangeman

  Bierz nówkę ;-)
 18. Mi osobiście nawet w Romku odstający pasek bardzo przeszkadzał, ale ogarnąłem to dodatkową szlufką, podobnie i H1000 ;-) Użyłem szlufki z GA-200/2000. Co do ergonomii, faktycznie mega przyjemnie się go nosi, a u mnie zapięty na 7 "kresce" ;-) Ale do Romka też dokładam te adaptery/motylki ;-) No to przyklejam szkło, masz rację, jeden czort a przynajmniej ochrona jest.
 19. @ShoRtie nie denerwuje Cię odstający pasek przy klamrze? I jak wygląda sprawa solara z naklejonym szkłem/folią? Miałem naklejone szkło, ale wydaje mi się że negatywnie wpływa na równomierność padającego światła na panele.
 20. J3drula

  GW-9400 Rangeman

  Dziękuję, w takim razie podejmuję się tematu.
 21. J3drula

  GW-9400 Rangeman

  Pany, gdzieś czytałem na forum że do Romka po zmianie śrubek podejdą adaptery/motylki z 7900, prawdą jest to?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.