Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mail2maciek@gmail.com

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Cześć Sławek. Dzięki za odpowiedź. Wiem, może to inne podejście do tematu zegarków, Chciałbym mieć ten zegarek jak najbardziej wyglądający i działający jak 'nowy'. Oprócz uruchomienia zegarka (teraz nie działa), uzupełnienia brakujących elementów, wizualnie chciałbym, położyć nowy chrom, wymienić szkiełko, podreperować wskazówki,no i pasek chciałbym mieć, może to fantasmagoria, możliwie podobny do oryginalnego (czyli takiego jaki był sprzedawany z tym modelem), stąd moje pytanie czy jest w ogóle możliwość aby zobaczyć jak wyglądał ten model zegarka gdy był sprzedawany, wtedy bym sobie znalazł możliwie podobny. Na tej podstawie szukałbym także koronki (oryginalnej lub możliwie wiernej oryginałowi). dziękuję za odpowiedź! niestety, nie wiem jak się otwiera takie zegarki. Zegarmistrz otwierał jakimś specjalnym 'kluczem' a ja nie znając się na rzeczy, wolę nie kombinować, ten zegarek jest dla mnie bardzo cenny. Jeśli chodzi o oryginalną koronkę z wieżą, to miałem nadzieję że wiedząc jak ma to wyglądać, po prostu poszukałbym zniszczonego modelu na części i tak bym sobie poradził z tym fantem Taki miałem przynajmnie plan ..
  2. Dobry wieczór, Po Dziadku odziedziczyłem mocno wyeksploatowaną Delbanę 465 114. Chciałbym przywrócić jej jak tylko jest to możliwe stan oryginalny z część oryginalnych lub jeśli jest to niemożliwe z części jak najbardziej zbliżonych kształtem do brakujących części oryginalnych. Brakuje koronki plus z tego co się dowiedziałem części korbowodu (połączenia koronki z mechanizmem zegarka - dowiedziałem się od Zegarmistrza). Brakuje także paska. Bardzo proszę o informację, czy posiada ktoś z Forumowiczów zdjęcie/ grafikę lub jak mógł wyglądać zegarek także z paskiem w stanie nowym lub zbliżonym do nowego, aby możliwe jak najdokładniej odtworzyć stan oryginalny? Jeśli ktoś ma informacje także o Zegarmistrzu który specjalizuje się w takich restauracjach będę bardzo wdzięczny za informacje (Warszawa). Bardzo dziękuję za wszelką pomoc. Maciek
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.