Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kacperro35

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to chyba jestem tym wyjątkiem, któremu się to udało, w dodatku pod koniec 2020 r. 😅
 2. Jeżeli masz 10% z karty to przy odpowiednich negocjacjach w salonie dorzucą kolejne 10% 😉
 3. No to punktów nie będzie, ale oferta nadal aktualna
 4. Panowie, w poniedziałek dostalem telefon z Kruka, że w salonie czeka na mnie BB41 (czarny bezel). Miałem czekać 2 lata, a przyszedł po pół roku. Tak czy inaczej z racji, że mam teraz na głowie inne wydatki musze ten zakup odłożyć w czasie. Zanim jednak poinformuję o tym salon, wolę zapytać tutaj na forum czy, któryś z kolegów byłby zainteresowany jego kupnem? Na zegarek udało mi się wynegocjować ładną zniżkę, a na całej tranzakcji nie zarobię nic (no może poza punktami w Kruku ). Gdyby ktoś był zainteresowany to piszcie na priv. Zegarek czeka na mnie w Warszawskiej Arkadii, gdyby była taka potrzeba to z przyjemnością udam się z chętną osobą na miejsce po odbiór - ot żeby poznać osobiście innego miłośnika Tudor
 5. No właśnie gdyby nie pandemia to pewnie kupiłbym na lotnisku w Genewie albo Zurychu, bo zdażało mi się tam przesiadać na dalsze loty. A tak wszystko się skomplikowało... Ogólnie to dzięki za wszystkie rady. Jeszcze bardziej zapragnąłem Tudora żeby móc być pełnoprawnym członkiem Waszego klubu.
 6. Jest jeszcze opcja w Time Trader w Warszawie. Mają dobre ceny i pozytywne opinie na chrono. Czy jest to wg Was opcja godna rozważenia?
 7. Tak, rozmawiałem z biurem obsługi klienta i na ten model też trzeba czekać 2 lata. Też widzałem na stronie, że jest dostępny więc tym większe było moje zdziwienie.
 8. Pardon, drugi model to M79730-0006. @ledr, dzięki za wszystkie rady, właśnie takiej dawki informacji poszukiwałem Czy zagraniczne sklepy są skore do negocjowania ceny?
 9. Drodzy Miłośnicy Tudorów Pierwszy post na forum i od razu kieruję się z prośbą o radę. Przymierzam się do zakupu BB M79230N-0009 lub BB M79230N-0009. Obydwa w rozmiarze 41 mm bo i rękę mam dosyć pokaźną. Kilka dni temu udałem się do salonu Kruka z zapytaniem jaki jest czas oczekiwania na ww modele po czym dzisiaj dostałem odpowiedź, że czas oczekiwania na samo zapisanie się na listę wynosi 2 lata, no a potem trzeba jeszcze czekać na sam zegarek 😐 U zagranicznych dystrybutorów oba modele są dostępne od ręki. Nie wiem jak się do tego ustosunkować. Czy ma ktoś podobne doświadczenia z Krukiem? Czy może lepiej nabyć zegarek za granicą albo na chrono?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.