Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tommaso

Użytkownik
 • Content Count

  5,038
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Tommaso last won the day on December 17 2019

Tommaso had the most liked content!

Community Reputation

1,188 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielkopolska
 • Hobby
  Zegarki, dalekie podróże, fotografia, rowery mtb, motocykle.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wolę nie, o przykrych rzeczach staram się szybko zapomnieć 😀
 2. W Szwajcarii też wszyscy jeżdżą przykładnie całkowicie zgodnie z ograniczeniami, a na wszelkie przejawy dynamicznej jazdy np po ich przepięknych alpejskich przełęczach Policja reaguje niezwykle nerwowo.
 3. Mój 540xi ma 2,5 roku, 56 tys. i kompletnie nic w nim nie trzeszczy ani nic się nie popsuło przez ten czas. Na silnik też nie mogę narzekać, ani na osiągi ani na reakcję na gaz. Za to skrzynia bije na głowę tą z Mustanga.
 4. Sporo jeździłem jeszcze niedawno po Włoszech i na autostradach raczej wszyscy jadą równo 140-145. Zdarzają się wyjątki, np w czerwonych samochodach w rumakiem na masce, ale oni podobno są tam ulgowo traktowani. Kamer na wiaduktach autostradowych jest tam rzeczywiście od groma i mierzą nie chwilową prędkość, ale są to pomiary odcinkowe, więc systemu się nie oszuka...
 5. Ja kiedyś nowe auto z salonu odebrałem z uszkodzoną szybą. Na szczęście zauważyłem przy odbiorze, spisaliśmy protokół i tydzień później wymienili. Tyle, że źle wkleili szybę i ciekła woda do środka, więc po tygodniu zawitałem po raz trzeci na poprawki, a po kolejnym tygodniu po raz czwarty, bo uszkodzili szybę przy poprawkach (głębokie rysy). I od tego czasu (odpukać) limit problemów z szybami wyczerpałem, bo już 20 lat żadnej szyby nie uszkodziłem na tyle, żeby trzeba było ją wymieniać.
 6. Ja jestem dinozaurem, dla mnie nieekologiczne, hałaśliwe, wolnossące silniki ośmiocylindrowe to kwintesencja motoryzacji. 6 cylindrów jeszcze akceptuję, 4 cylindry uważam za zło konieczne, a 3 cylindry są dla mnie dziejowym nieporozumieniem...
 7. Ja kompletnie nie pojmuję, jak można wybrać hybrydę, mając jako alternatywę pięknie brzmiącą wolnossącą V8-kę...
 8. Piękny ten LC, w dodatku najładniejszej kombinacji kolorystycznej
 9. Ja tu wyrażę zdanie trochę przeciwne. Mam teraz 26-letniego Mercedesa i trochę przy nim grzebię. Mam nieodparte wrażenie, że wszystko wtedy robione było solidniej i z lepszych materiałów. Wszystkie elementy są starannie zaprojektowane i przemyślane, w komorze silnika każda rurka czy przewód ma swoją prowadnicę lub zaczep, dekory drewniane tapicerki i same elementy deski są przykręcane na solidne śrubki, a nie na jednorazowe plastikowe spinki, wiatraki wentylatorów są metalowe, a oryginalna skóra po 26 latach może nie wygląda jak nowa, ale nadal spełnia swoją rolę i trzyma się kupy, podczas gdy we współczesnych autach potrafi się poprzecierać jeszcze na gwarancji.
 10. No nie przesadzaj, to ze 3 razy
 11. Ja kiedyś miałem awarię w Audi tuż przed letnim urlopem i nie chcieli mi dać auta zastępczego, na wakacje musiałem wziąć na własny koszt z wypożyczalni. Mimo, że Audi było na gwarancji.
 12. Ja w czasie przeglądu serwisowego za 540xi dostałem elektryczne i3s i w sumie nie narzekałem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.