Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TheMaciej

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzisiaj odpakowany - mój pierwszy mechaniczny. Zobaczyłem go i poczułem że to ten. Zanim zacznę się z nim pokazywać idzie na przegląd czyszczenie i regulacje.
 2. Wygląda identycznie jak tej na dole. Czyli wyszło by że mam hybrydę. Uznam że to fajnie - customowy zegar. Jeśli ktoś jest zainteresowany zdjęciami mechanizmu to pojawia się jak oddam zegar do zegarmistrza. To może zająć sporo czasu bo pracuje w godzinach
 3. Witam, Metron należący do rodziny od lat. Niestety ponad rok temu zabił ostatni raz i znieruchomiał. Będę go oddawał do zegarmistrza ale najpierw chciałem zidentyfikować co to za model. Nie umiem wybebeszyc mechanizmu żeby go sfotografować a bardzo nie chce tego robić na ślepo. Zegar bił odpowiednią ilość uderzeń co pełna godzinę i 2 razy na pół godziny (o ile mnie pamięć nie oszukuje)
 4. Witam wszystkich, do dzisiaj rana byłem jedynie anonimowym czytelnikiem, ale ze względu na to że właśnie odebrałem i rozpakowałem paczkę z moim pierwszym "prawdziwym" zegarkiem postanowiłem oficjalnie utworzyć sobie konto :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.