Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sobol87

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Początkujący
 1. Nie wytrzymałem...słyszałem jak mnie wołał z witryny w sklepie, teraz musze tylko jeszcze go wnieść niepostrzerzenie do domu
 2. Dziś ląduje na ręke nowy G w kolekcji, co prawda zakupiony z rynku wtórnego jak widac po bezelu ale marzył mi sie od dawna Może ktoś ma na zbyciu bezel chętnie odkupie w dobrej cenie.
 3. Podrobka to jest to https://m.olx.pl/oferta/g-shock-gmw-b5000d-1er-CID87-IDGBgEp.html Probowalem zareagowac nie wyszlo, zglosilem serwisowi olx bo nawet nie mialem zamiaru dalszej rozmowy kontynuowac z gosciem.
 4. Oj bez przesady to tylko ciuch, jutro wpadnie jeszcze jeden nowy Gosc jezeli wszystko pojdzie dobrze i juz nie przebieraniec.
 5. Jeszcze goracy ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ MOD. Usuwam ten chiński pomiot!
 6. Dzis GG B100 1AER, jak wszystko pojdzie dobrze jutro premiera nowego czlonka w kolekcji G!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.