Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jarzyna87

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdobyłem zdjęcie mechanizmu Tissota. Nie jest sygnowany. Wrzucam do dalszej oceny.
 2. Przymierzam i przymierzam do tego zakupu a nie jest nigdzie dostępny, tylko kwarcowe...🙁
 3. Właśnie szukając informacji na temat Kosmosu natknąłem się na Poljota Kosmos. Stan jest bardzo dobry, chociaż zdjęcie nie oddaje tego. Jutro będę rozmawiał na temat tego zegarka. Jeśli uda mi się kupić go w rozsądnej kwocie pieniędzy, dodam kilka lepszych fotek. Dzięki za informację🙂
 4. Przymierzam się do zakupu zegarka Balticus Gwiezdny Pył o naciągu automatycznym. W związku z tym mam pytanie dotyczące drugiej generacji tego modelu. Jakie są różnice w zegarku pierwszej i drugiej generacji? Wizualnie ten sam zegarek, może chodzi o wprowadzenie jakiś poprawek? Różnica cenowa 150zł dlatego wolałbym wiedzieć czy jest sens dopłacić.
 5. Witam, nie mogę znaleźć zbyt wiele informacji na temat tego zegarka. Z prawej strony Kosmos, z lewej "IWC" z radzieckim mechanizmem. Zastanawiam się nad zakupem KOSMOS, póki co właściciel nie wycenił go. Zegarek posiada bardzo ciekawy datownik, to mnie w nim urzekło.
 6. Witam wszystkich🙂 , po latach wróciłem na forum, tym razem jako nowy użytkownik ponieważ nie jestem w stanie odzyskać dostępu do dawnego profilu. W ostatnim czasie za sprawą znajomego wróciłem do swojej uśpionej pasji🙃
 7. Witam, po latach wracam do swojej zegarkowej pasji🙂 Mam na oku Tissota, w chwili obecnej posiadam tylko to zdjęcie. Pytanie dotyczy mechanizmów firmy Tissot, mianowicie czy Tissot produkował zegarki z mechanizmami bez sygnatury? Ponieważ mechanizm nie jest sygnowany zastanawiam się nad autentycznością tego zegarka. Chodzi o zegarek po prawej. Niedługo wstawie zdjęcie mechanizmu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.