Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sinusoida

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. satanic - wolałabym szwajcarski, choć to pewnie kwestia utartego gdzieś przekonania o tym, że szwajcarskie najlepsze. Nie mniej jednak, ten ze zdjęcia bardzo mi się podoba, znalazłam wersję z czarnym paskiem (niestety z niebieskim przeszyciem), ale myślę, że opcja warta rozważenia. Perpetuum Mobile - tak, o to chodzi. Ten model Le Locle też sobie zapisałam, tylko nie wiem czy mąż ma na tyle "czysto garniturowych" okazji, choć może zbyt surowo kategoryzuję.
  2. Dzień dobry, Jako nowo zarejestrowana na forum - witam Wszystkich! Szukam zegarka dla męża na jego urodziny. Myślałam, że to będzie prostsze ;) Mam jakieś typy, ale może ktoś z Was spojrzałby na nie bardziej fachowym i obiektywnym okiem. No i oczywiście byłabym wdzięczna za każdą inną propozycję, co kilka głów to nie jedna. Kryteria jakie chciałabym, żeby spełniał to: - cena do ok. 3000 zł (ale rozważę też propozycje do +700), - czarny, skórzany pasek, - jasna tarcza, - srebrna koperta, - fajnie by było gdyby miał szklany dekiel, - nadgarstek 16 cm, generalnie wysoki (190), szczupły facet - co do stylu - elegancki, ale nie "zbyt prosty", mąż lat 30, - z polskiej dystrybucji. Z tego co mi wpadło w oko to: Tissot Le Locle - tylko tutaj czarna tarcza, bo w jasnej wersji tego nie znalazłam, niestety, ale może się mylę? Maurice Lacroix Pontos - i na aukcji aledrogo w miarę w budżecie taki gagatek, jak na razie chyba mój faworyt, ale czy warto (zarówno jeśli chodzi o zakup na aukcji jak i sam zegarek)? Na razie te dwa, szukam nadal. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.