Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mmas1234

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O ile tylko będę mógł, postaram się przymierzyć oba zegarki na żywo, zastanawiam się, żeby teraz zamówić oba i zwrócić ten, który mniej będzie mi się podobał, dzięki za rekomendacje :). Mam jeszcze pytanie, co sądzicie o tej ofercie: https://jubitom.com/zegarki/omega/de-ville/prestige/zegarek-omega/o-42413402003001#/4667-promocja-tak_2038919 , jest -30% na omegę. Czy jest szansa, że będzie jeszcze lepsza opcja na zakup zegarka? Patrzyłem na chrono24 i tam używane omegi de ville prestige są w tej cenie.
 2. Dziękuje za odpowiedzi! Będę szukał dobrych ofert na black friday i jak taką znajdę, myśle że skuszę się na Omegę, a jeżeli nie będzie nic odpowiedniego to na Orisa. Mam jeszcze jedno pytanie, szukałem na forum, ale wątki były pourywane i nieaktualne. Gdzie polecacie kupić zegarek najlepiej? Widziałem, że kiedyś był Ś.P. Pan Stanisław, który pomagał, czy jest teraz taka firma polecana?
 3. Dzięki za ostrzeżenie, byłem tego nieświadomy. W kontekście zegarków, o które pytam dodam, że zarządzam firmą i chciałem, żeby też w kontekście biznesowym być dobrze odebranym. Teraz na codzień korzystam z Apple watcha i chciałem przejść w stronę klasyczną jednocześnie świętując wydarzenie. Czy myślicie, że Oris też takie dobre wrażenie sprawi jak Omega?
 4. Witam, zastanawiam się nad zakupem pierwszego zegarka automatycznego. Byłem już zdecydowany na Oris Artelier Date: https://dolinski.pl/oris-artelier-date-01-733-7721-4051-07-5-21-34fc/ , ale trafiłem jeszcze na Omege De Ville Prestige https://www.czaszegarkow.pl/omega-de-ville-prestige-co-axial-395mm-niebieski-skora-o395-mm-p-55818.html?fbclid=IwAR1x8HxtYWV032w3V1ji1BeKAAxGHEgGCrK4sOT5jubdbm-gLIHugJfUTb4 Jest mój pierwszy zegarek i zastanawiam się, który zakup będzie bardziej rozsądny. Oba zegarki bardzo mi się podobają różnią się jednak bardzo ceną i zastanawia mnie co lepiej kupić na początek i czy oba zegarki są według Was dobre. Miałem ostatnio ważne wydarzenie, które chciałbym uczcić zegarkiem, dlatego też myślę, czy Omega nie mogłaby mi później służyć przez wiele lat i miałaby jeszcze większą wartość sentymentalną dla mnie. Z góry dziękuje za Wasze odpowiedzi!
 5. Wziąłem pod uwagę Wasze komentarze, za które dziękuje i po dłuższym researchu wybrałem dwa zegarki, które mają odpowiedni charakter. Czy moglibyście powiedzieć, który sądzicie, że będzie lepszy? Oris Artelier Date https://dolinski.pl/oris-artelier-date-01-733-7721-4051-07-5-21-34fc/ Longines Lyre Automatic https://dolinski.pl/longines-lyre-automatic-l4.960.4.12.2/
 6. Dziękuje za odpowiedzi! Skomunikuje się ze sklepem i zapytam czy zegarek jest nowy. O ile tylko będzie możliwe postaram się na żywo zobaczyć zegarek tej wielkości - mam dosyć dużą rękę, ale zegarek miał być Business casualowy, więc nie może być za duży. Czy moglibyście polecić mi jakieś dobre alternatywy? Zacząłem od patrzenia na Tissot Gentleman Powermatic (https://www.tissotwatches.com/pl-pl/t1274071104100.html), który mi się spodobał. Patrze teraz jednak na trochę z wyższej półki - Orisy miały bardzo dobre opinie.
 7. Dzień dobry, zastanawiam się nad zakupem pierwszego zegarka automatycznego, bardziej klasycznego do biznesowych i eleganckich okazji. Znalazłem poniższa ofertę na zegarek oris artis date i zastanawiam się czy to jest dobra oferta, czy może warto poczekać do Black Friday lub nowego roku, kiedy po kolejnym lockdownie może być dużo dobrych ofert https://www.zegarki.pl/pl/oris-01-733-7642-4051-07-8-21-80
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.