Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

TNUN

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. Wiem widziałem tamten wątek, tylko kolega miał mniejszy budżet Czekam na dalsze propozycję bo może znajdę coś co mnie urzeknie. Pragnę wzmienić, iż idealnym rozwiązaniem są cyfry arabskie (europeizowane) na tarczy co zwiększa czytelność. Zegarki które mi się podobają to (żeby nikt nie myślał, że czekam na gotowe😞 STEINHART Ocean One 39 BLACK Ceramic (Rolexopodobny) Ginault Ocean Rover 2 (Rolexopodobny) Hamilton Khaki Navy Scuba NTH Santa Cruz DOXA SUB 300/300T (odrzuciłem ze względu na cenę) DOXA SUB 200 T.Graph (niestety niedostępne więc byłbym wdzięczny za link do sklepu gdzie można ewentualnie nabyć w dobrej cenie bo na doxawatches nie wysyłają do Polski) GSAR Marathon Diver (chciałoby się powiedzieć, że ideał bo bardzo czytelny, ale trochę masywny) GSAR Marathon Arctic (tarcza to 36, lug to lug 43 więc chyba za mały) Le Forban Malouine Automatic Diver Watch LIP Marinier Automatic 671363 Oris Aquis Date (odrzuciłem ze względu na nieczytelność tarczy i cenę)
  2. Dzięki za propozycje. Bezel jest warunkiem koniecznym bo dla mnie to najważniejsza funkcja zegarka - przydaje się nie tylko podczas gotowania, ale i codziennych czynności w pracy jak restart maszyny i zrobienie w międzyczasie kilku innych rzeczy. Co do Hamiltona - znalazłem m.in. H82315331 jak i kilka innych modeli tylko jest ogromy problem z dostępnością, a kwarcówki nie chcę.
  3. Witajcie, Mam mały nadgarstek 16cm (szerokość nadgarstka to 5cm). Szukam zegarka na swoje urodziny w kwietniu. Zegarem automatyczny z bezelem o średnicy koperty 39-42mm (lug to lug 45mm). Budżet to 5 tys zł. Styl coś pomiędzy wojskowym a oficjalnym czyli w sam raz do bluzy golfowej czy swetera. Fajnie (ale nie jest to warunek konieczny) jakby motywem przewodnim było coś związanego z komputerami/automatyką. Mam już swoje typy ale chciałbym posłuchać znawców tematu.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.