Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

prettyjano

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rozumiem, że to jakaś wielce strzeżona tajemnica żydowska 😁
 2. Dokładnie, pisząc że chciałbym chociaż na takim zegarku nie stracić chodziło mi już o jego realną wartość, biorąc po uwagę inflacje. Swoją drogą teraz sprawdziłem ile kosztuje mój obecny skx007. Okazuje się, że nawet jego cena sporo podskoczyła. Używane modele kształtują się na poziomie 1.1-1.5k. Ja swój nabyłem za około 980zł. w 2018.
 3. Dzięki! Super przedstawiony temat i ważne rady.
 4. Czyli z tego co mówisz, raczej nie ma sensu kupno takiej powiedzmy omegi seamaster celem jej noszenia przez parę lat a później sprzedaży i nie stracenia na tym? Oczywiście nie chodzi mi o użytkowanie tego zegarka jako daily powiedzmy, że średnio by był noszony raz w tygodniu.
 5. Ok, dzięki Wam wszystkim za odpowiedzi i rady ;D
 6. Wyżej koledzy pisali, że są fajne zegarki, które w tej kwocie można kupić a później z lekkim zyskiem albo w podobnej kwocie sprzedać. Cieszenie się takim zegarkiem przez kilka lat a później jego sprzedanie nie jest dla mnie bez sensu. O to głównie mi chodziło
 7. Łatwy i szybki zarobek nie jest tutaj priorytetem, chciałbym kupić zegarek który mi się podoba i się nim cieszyć a kiedy będę potrzebował tych pieniędzy w niego włożonych to w miare łatwo i bez straty będę mógł go sprzedać.
 8. Ok, zatem od jakiego poziomu cenowego można myśleć o takiej inwestycji? To pewnego, że raczej wszystkie zegarki które wrzuciłem w linkach stracą na wartości przez parę najbliższych lat?
 9. Witajcie, jestem dość młodą osobą jednym z moich zainteresowań są właśnie zegarki. Obecnie posiadam seiko skx007, którego kupiłem parę lat temu i jestem z niego bardzo zadowolony. Ostatnio wpadłem na pomysł aby zakupić zegarek droższy za ok 10 tysięcy zł. Zegarek traktowałbym również jako inwestycję, abym za kilka lub kilkanaście lat mógł go sprzedać za chociaż za równowartość, lub na nim zarobić. W obecnej sytuacji, przy obecnej inflacji chyba jednak lepiej nie trzymać pieniędzy "w skarpecie" tylko je w coś lokować. Stąd właśnie ten pomysł, co o nim sądzicie? Jakie zegarki możecie mi polecić w tej cenie? Skąd najlepiej czerpać wiedzę na temat inwestycji w zegarki?(co jest chyba w tym przedsięwzięciu najważniejsze). Liczę na Waszą pomoc i z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam :D Po krótkich oględzinach zegarków w internecie takie opcje zwróciły moja uwagę: https://www.chrono24.pl/omega/omega-geneve-gold-watch-14k--box-and-papiers-cal601---1970--id17313027.htm https://www.chrono24.pl/omega/omega-constellation-automatic-cosc-12021000-case--papers--id17552263.htm https://www.chrono24.pl/omega/omega-seamaster-25318000-box-and-papers-2001--id16975489.htm
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.