Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Franki_31

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Dziękuje za wszystkie opinie. Ale czy Waszym zdaniem przy sprzedaży zegarków z mechanizmami solarnymi w dobrym tonie byłoby podawać ich datę produkcji? Czy kupujący takie zegarki pytają w ogóle sprzedawców o ich datę produkcji? A Wy pytaliście? Ilo letni "leżak" z mechanizmem solarnym byłby przez Was nie do zaakceptowania?
 2. Ale przecież, gdyby mechanizm solarny "zużywał się" od momentu wyprodukowania aż do momentu sprzedaży, to sprzedawcy mieliby obowiązek informować konsumentów o dacie produkcji takiego zegarka, tymczasem ja nigdy nie widziałem w specyfikacjach takich informacji...
 3. OK, Panowie, dziękuję za Wasze opinie. Czyli Waszym zdaniem każdy zegarek z napędem solarnym przed sprzedażą od daty produkcji pozostaje w stanie rozładowanym, aż do jego zakupu? W międzyczasie zatelefonowałem do oficjalnego serwisu Zibi, tam poinformowano mnie, że data produkcji w kontekście napędów solarnych zaczyna się tak naprawdę liczyć dopiero od momentu rozpoczęcia eksploatacji tych zegarków, ponieważ ważna jest liczba rozładowań/naładowań takiego zegarka od rozpoczęcia jego użytkowania. Jakie jest zatem Wasze zdanie w tej kwestii?
 4. Drogi Tarancie, byłbym zatem zobowiązany gdybyś mi wskazał, gdzie znajduje się odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie... Otóż wszędzie mowa o zegarkach w eksploatacji, natomiast moje pytanie dotyczy zakupu nowego zegarka, który jeszcze nie był używany, ale został wyprodukowany 15-10 lat temu. No chyba, że coś przeoczyłem... Dziękuję za pomoc!
 5. Drodzy forumowicze, zastanawiam się nad zakupem zegarka Casio G-SHOCK GAW-100B z mechanizmem solarnym. Proszę o informację, jak istotna przy zakupie tego zegarka jest jego data produkcji. Czy np. należy się obawiać zakupu takiego zegarka wyprodukowanego przed 15, czy 10 laty? Czy też nie należy się tym specjalnie przejmować, jeśli zegarek nie był przez ten czas używany? Dziękuję za informację i pozdrawiam Franki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.