Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Piotrek_94

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W takim razie wszystko jasne, dziękuje Wam bardzo za pomoc przy wyborze 👍
 2. Zwróciłem uwagę na model 8452-5 właśnie, ze względu na szafir. W podobnej do niego cenie można znaleźć coś takiego https://zegarownia.pl/zegarek-meski-zeppelin-atlantic-power-reserve-automatic-8462-5 Ten jest na Miyota 9xxx, szkło mineralne, choć to chyba k1, tak przynajmniej sugeruje opis . W międzyczasie, rzuciłem okiem na zagraniczne fora, i wśrod opinii widzę takie, że przy SW-200 zamiast serwisu wymienia się cały mechanizm co faktycznie brzmi niepokojąco. Nie będę ściemniał, zegarek mi się podoba i to bardzo. Chce go kupić, mam tylko problem który werk wybrać w tym przypadku.
 3. Witam wszystkich Od kilku dni przeczesuje sklepy w poszukiwaniu prostego zegarka o ciekawej stylistyce i w ten oto sposób natrafiłem na Zeppeliny, które skradły moje serce swoim wyglądem. Zakładam temat, bo nie udało mi się znaleźć żadnych informacji na temat tych zegarków , w kilku tematach są wspominane, ale nikt chyba nie napisał niczego konkretnego o nich. Mam na myśli konkretnie te dwa modele : https://zegarownia.pl/zegarek-meski-zeppelin-atlantic-automatic-8452-5 https://zegarownia.pl/zegarek-meski-zeppelin-atlantic-automatic-8466-5 Chodzi o same mechanizmy, różnicę jaką daje szafirowe szkiełko sam dostrzegam. Jednak, czy mechanizm eta w droższym modelu będzie sprawować się lepiej? Mam na myśli jakość wykonania, ewentualny serwis, czy wytrzymałość samego werku. Skłaniam sie powoli ku droższemu modelowi, jednak nie chce podejmować decyzji zbyt pochopnie i postanowiłem zapytać was. Domyślam się, że obydwa werki znajdują się w kategorii woły robocze, a więc pytanie, który wół popracuje tutaj dłużej?
 4. Witam wszystkich! Mam na imię Piotrek. Przyznam, że nie mam jeszcze żadnego zegarka. Posiadałem kilka lat temu kwarcowego G-shocka, ale dopiero niedawno odkryłem jak fascynujący jest świat zegarków i jestem na progu zakupu swojego pierwszego automatu. Na forum trafiłem przypadkiem i po przejrzeniu tematów postanowiłem założyć konto i zostać na dłużej. Zdecydowanie czuje, że pierwszy czasomierz nie będzie ostatnim.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.