Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

spite

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Choć Radomir piękny to jest nie dla mnie. Właśnie ta klasyczna koronka w Radomirach zupełnie do mnie nie przemawia... 🤔,
 2. 18 cm więc więcej jak 44mm. odpada
 3. Dzięki za porady. Jak uda się dopiąć budżet i pojawi się coś w rozsądnych pieniądzach to najbardziej przemawiają do mnie 00112, lub 00560,
 4. Bardzo dziękuję za rady i naświetlenie w jakie modele iść. No właśnie Mirosuaw dobrze napisał. Kupię coś innego tańszego, również "fajnego" ale i tak będę myślą o PAM-ie Co do ośmiodniowca na P.5000 czy ten mechanizm jest gorszy, dużo gorszy od unitasa? i jak w nich wygląda sytuacja porównawcza z punktualnością, serwisem i długowiecznością?
 5. Witam forumowiczów. Mam pytanie do bardziej doświadczonych i znawców Pama. Lubię bardzo zegarki i posiadam kilka ale nie są to jakieś wyszukane modele. Zwyczajny casio do użytku codziennego, i wyjściowy kwarcowy tissocik. Od kilku lat szukam czegoś co będzie u mnie do końca, a może i uda się że i odziedziczy go kolejne pokolenie. Po długich poszukiwaniach w końcu znalazłem. Będzie to PAM. Chociaż w moim przypadku ma on jedną ogromną wadę; cenę… no ale marzenia trzeba spełniać, i myślę że już w niedługim czasie może uda się w końcu na niego usupłać. Generalnie ma to być panerai luminor max. 44mm bez zbędnego chrono i innych bajerów. Najprostsza konstrukcja. Tutaj moje pytania; Jaki model wybrać…? Czy celować w używki i starsze modele, czy wybrać nowy? Jeśli tak to gdzie można nabyć go w najlepszej cenie? Czas nie gra roli. Jeśli padnie stwierdzenie że np. pam000 jest najlepszy będę czekał póki takiego nie dorwę. Generalnie chodzi mi o to którego modelu mechanizm jest najtańszy w serwisowaniu i najbardziej trwały? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Michał ps. może jest tutaj ktoś z małopolski, Nowy Sącz, KRK, kto posiada pama i mógłbym kiedyś podjechać obejrzeć i przymierzyć się do niego...?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.