Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Rafu87

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień dobry, Chciałbym wymienić baterię w mojej Bulovie Accutron. Ostatnio mechanizm napędzała Renata 389. Czy jeśli włożę tym razem Renatę 390 może powstać jakiś problem?
 2. Twoja rada okazała się skuteczna. Teraz wszystko działa jak trzeba. Wielkie dzięki 🙂
 3. Podczas ręcznego przestawiania dzień tygodnia zmienia się dwuetapowo. Najpierw zmienia się na połowę np. poniedziałek/wtorek a późnej w okienku zmiany dzień widnieje tak jak powinno być.
 4. Cześć, Jest to mój pierwszy post na forum, więc proszę o wyrozumiałość. Kilka tygodni temu kupiłem nowy zegarek kwarcowy Atlantic. Z uwagi na to, że jest to zakup na prezent przeleżał większość czasu od kiedy go mam w pudełku. Niedawno go wyjąłem i zauważyłem, że dzień tygodnia na tarczy nie przeskakuje prawidłowo. Konkretnie przez praktycznie całą dobę dzień tygodnia jest zmieniony "w połowie". Uprzejmie proszę o poradę co robić? Czy problem wynika z faktu, że zegarek jest uszkodzony czy wymaga on jakiegoś specjalnego ustawienia aby dzień przechodził prawidłowo. Dodatkowo załączam zdjęcie zegarka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.