Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

j.luczak

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

253 profile views
 1. Witam! Potrzebuję złotą koronkę z napisem do Doxa 11 3/4 103.
 2. jak wejdę na zegarki szwajcarskie i niemieckie to zapytanie wpisać jako nowy temat czy gdzieś indziej? Są tam różne kluby?

   

 3. oj nie! Pracuję w Straży. Jak będziesz miał ochotę to wrzuciłem kolejne zdjęcia Omegi.
 4. Witam ponownie. Tak jak klikałem wczoraj, wklejam kolejne zdjęcia starej omegi. Proszę o wszelkie informację na temat tej kieszonki.
 5. Nie odpisałem od razu byłem na zdarzeniu. Obiecuję, że w następnych dniach... pewnie jutro wrzucę zdjęcia kolejnych omeg. A do kolegi napiszę na priv. jeśli pozwolisz?
 6. Jeszcze raz dzięki. Jeśli pozwolisz w następnych dniach wrzucę kolejne zegarki. A coś więcej możesz powiedzieć o tym zegarku?
 7. Dzięki wielkie za info. Znasz jakiś namiar kto jest w stanie wyprostować ta kopertę?
 8. Witam. Mam mam kolejną wielką prośbę. Czy ktoś z szanownych kolegów pomógłby mi dowiedzieć się czegoś więcej o tej kieszonce. Zegarek sprawny. nr serii 5331577 wskazuje na 1918 r. Za wszystkie info będę wdzięczny.
 9. j.luczak

  Stara Omega

  Bardzo Ci dziękuje kolego za informację. Chciałbym się jeszcze dowiedzieć o rodzajach kalibrów i jak je rozpoznać. Zegarkiem tym bawiłem się jeszcze jako dziecko stąd pewnie tak kiepsko wygląda koperta. Znalazłem go przy okazji remontu i został ,,ożywiony" mam do niego duży sentyment i przypomina mi dziadka.
 10. j.luczak

  Stara Omega

  Rozumiem, że jakąś gafę popełniłem. Sorki
 11. j.luczak

  Stara Omega

  Pytam się poważnie!
 12. j.luczak

  Stara Omega

  Całkiem możliwe, zegarek jest po dziadku. Co masz na myśli pisząc, że coś jeszcze można z nich zrobić?
 13. j.luczak

  Stara Omega

  Fajna stronka. Rozumiem ,że chodzi o średnice werku? A znasz kogoś co zajmuje się renowacją starych tarcz. Posiadam jeszcze starszą omegę ale niestety tarcza ma paskudny ubytek
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.