Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mkl1

Użytkownik
 • Content Count

  3,322
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

mkl1 last won the day on February 4 2020

mkl1 had the most liked content!

Community Reputation

3,402 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice
 • Hobby
  Mechanika, militaria(wiekowe i współczesne) i inne

Recent Profile Visitors

991 profile views
 1. mkl1

  Porady potrzebuję :-)

  To raczej nie wina sprężyny TYLKO... Może gdzieś w skrzynce wahadło , lub "zawieszka" ociera??? Nie bierz moich słów na serio, bom ignorantem jest.. i niestety nie znam się na zegarach..
 2. z innej beczki Do żartów nie pasuje: https://www.donald.pl/artykuly/UraP5dHb/wilkowice-mieszkancy-chca-wyciac-park-bo-przeszkadza-im-spiew-ptakow-i-rosnace-drzewa-bo-spadaja-z-nich-liscie
 3. To był podobny do tego (mojego) Taki mały szczegół.. Pseudo wahadełko jest napędzne od przekładni poprzez sprężynowy pręt..
 4. Oj tam powietrze z opon spuścic i przejechać
 5. Niektórzy używają podkładu do cięcia ( tzw "samoleczący się") śrubeńki się nie odbijaja podobno.. Ja używam odwróconej szufladki.... bo.. są ranty dookoła Pomalowałem to na zielono, by nie meczyć wzroku, a farba też "tłumi" .
 6. – Te, piękna, daj numer telefonu! – 346678245. – Tak od razu? – Pisz, pisz, nie krępuj się. Zadzwoń dziś wieczorem, równo o szóstej. O siódmej spotkamy się na kolację. Nie lubię późno jeść. Dziś seksu nie będzie, za szybko. Weź pieniądze. Lubię kraby. Kwiatów nie trzeba, zaoszczędzisz. Jutro może być seks. Lubię być na górze. Po pół roku się hajtniemy. Nie mam czasu, by czekać na dzieci. Najpierw chłopak, potem dziewczynka. Potem przytyję, a ty wyłysiejesz. Odejdziesz do młodszej sąsiadki. Zabiorę ci mieszkanie. – Idiotka! – Lepiej stracić dwie minuty, niż 20 lat.
 7. Nie wiesz??? Wyższa cena net, to wyższa akcyza i podatki VAT - czyli lepiej dla "budżetu" Wyższe ceny za transport to znowu większy VAT i t.d, it.d
 8. mkl1

  Nóż

  lubi smak kawy ...z posmakiem stali (oblizując głownię )
 9. mkl1

  Naprawcy- oprawcy

  Minutowa to może tak, ale godzinowa również?? widzę( na kompie= słabsze powiększenie) , że godzinowa ma wewnątrz pierścionek , ale chyba brudu, czy cuś tam..
 10. To tym lepiej że nieprawdziwa informacja..
 11. Przeciez to (utrzymanie nienagannej czystosci) nalezy do obowiazku kierowcy , a nie własciciela...
 12. mkl1

  Teorie spiskowe

  Od zawsze w PL "zdrowiem" w popularnym tego słowa znaczeniu zajmują sie politycy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.