Widocznie przegapiłeś wpis, że to jednak nie wahadło "klasyczne" a torsyjne.
Właśnie to wahadło było między innymi przedmiotem patentu.
Jak ono wygląda to masz na fotkach..
Poszukuję informacji co się kryje pod tym "patentem".
Zakupiłem mechanizm za przysłowiowe dwie paczki fajek..
Chcę go przywrócić do działania. przeliczyłem już długośc wahadłą licząc ząbki. Najbardziej jednak jestem ciekaw co to za twór..
Widzę też, że zmieniono (prawdopodobnie) zapis o długości wahadłą z 18 na 34.
Możesz sprawdzić czy obecne to "34". Widać też zmiany w przełożeniach.. to zmiany w oryginalnym mechaniźmie i ktoś nie chciał by sygnatura determinowała potem naprawy i części..
To tylko moje jakieś dywagacje
We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.