Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

muszka88

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
  1. O kurczę, muszę zmierzyć i dam znać. Generalnie to bardzo postawny mężczyzna ponad 190 cm i ponad 100kg wagi, wiec na pewno i nadgarstek ma spory Może być zarówno mechaniczny jak i kwarcowy. Chronograf - niekoniecznie, ale wiem że podobają mu się te dodatkowe subtarcze Zegarka nie ma żadnego i generalnie się zbytnio na tym nie zna, chciałby mieć, a sam nie wyda na zegarek takiej kwoty Tak, ma to byc zegarek na lata. Jest to człowiek bardzo praktyczny, kompletnie nie zainteresowany modą i w życiu nie męczyłby się w czymś niewygodnym dla samego wyglądu. Garderoba którą nosi jest stonowana i prosta. wiec krzykliwy zegarek na pewno odpada.
  2. Dzień dobry wszystkim, Zwracam się zwłaszcza do panów z gorącą prośbą o poradę przy zakupie zegarka, który ma by prezentem urodzinowym dla 30-letniego faceta. Szukam zegarka dość uniwersalnego, raczej w klasycznym stylu, na skórzanym pasku, który będzie można założyć do koszuli, ale też nie będzie mocno gryzł w oczy przy jednolitym T-shircie. Dołączam foto zegarka który spodobał mi się wizualnie. Nie musi być konkretnie ten. Bardziej chodzi mi o doradzenie na które zegarki z tej półki cenowej zwrócić uwagę. A może wystarczy dorzucić 2-3 stówki, żeby kupić coś klasę lepszego? Finalnie załóżmy, że nie chciałabym przekroczyć 2 tysięcy Będę przeogromnie wdzięczna, jeżeli zechcą się Panowie podzielić ze mną swoją wiedzą i wskażą najlepszej jakości marki/modele w tej półce cenowej. Pozdrawiam wszystkich serdecznie
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.